Кафедра психології потужно представила психологічний напрямок ТНПУ на Наукових пікніках (ФОТО)

Кафедра психології потужно представила

психологічний напрямок ТНПУ

на Наукових пікніках

28 травня у Тернополі за ініціативи і організації міської ради відбулись Х ювілейні Наукові пікніки. Цей цікавий захід організовано з метою популяризації науки і техніки, демонстрації того, яким чином наука реально і практично допомагає покращити життя суспільства.
Дружня команда кафедри психології

Психологія на сучасному етапі свого розвитку є наукою, яка здатна реально оптимізувати взаємодію людини із собою, іншими людьми та соціумом. Саме це завдання розв’язувала команда кафедри психології «Психологія бізнесу і управління», представивши на Наукових пікніках насичену програму.

Професор кафедри Наталія Савелюк здійснювала діагностування інтелекту та демонструвала, яким чином розвинений емоційний інтелект допомагає розв’язувати життєві задачі. Доцент Ольга Кізь демонструвала, яким чином відображення фігури людини з геометричних фігур може відображати характеристики вашої особистості. Доцент Лілія Широкорадюк за допомогою лабораторних приладів діагностувала особливості сприймання простору за допомогою моно- та бінокулярного зору. Професор Оксана Кікінежді, доцент кафедри Олександр Мешко, викладач Валентина Вовк організовували роботу студентів бакалаврату та магістратури – разом вони провели флешмоби для наймолодших відвідувачів пікніків, демонстрували малюнкові проєктивні методики та інтерактивні психологічні вправи.

Захоплюючі хвилинки знайомства з психологією

Подяка від Міської ради за участь у 10 ювілейних Наукових пікніках

Подяка від міської ради за участь у Х ювілейних Наукових пікніках

Злагоджена командна робота кафедри дала результат – саме намет команди «Психологія бізнесу і управління» користувався у відвідувачів Наукових пікніків неабиякою популярністю!

Завідувач кафедри психології
Марина ОРАП