Волонтерський центр ТНПУ передав гуманітарну допомогу в лікарню для поранених бійців (ФОТО)
Волонтерський центр ТНПУ
передав гуманітарну допомогу в лікарню
для поранених бійців
Для відділення судинної хірургії Тернопільської обласної клінічної лікарні, де проходять лікування поранені бійці ЗСУ, Волонтерський центр ТНПУ передав гуманітарну допомогу: нижню білизну, спортивні штани, шкарпетки, рушники, пеленки, металеві кружки, милиці, рідке мило тощо.

Така допомога сприяє комфорту та дає можливість пришвидшити одужання воїнів, що героїчно боронять нашу країну. Варто зазначити, що значну частину переданої допомоги волонтери Центру придбали за власні кошти.

З вдячністю
Із вдячністю і побажаннями одужання

До вашої уваги більше світлин

Спільно з студентським активом географічного факультету, Волонтерський центр ТНПУ відправив чергову партію гуманітарної допомоги випускнику університету, ветерану російсько-української війни Назарові Жолобчуку, який отримав важкі поранення та потребує чимало коштів та засобів для подальшого лікування. Вологі серветки, рукавиці, памперси, пральний порошок, деякі медичні засоби та препарати – це те, що нагально потрібно хворому.

З вдячністю нашим бійцям, які віддали своє здоров’я в жорстоких боях з російським агресором за волю і незалежність України, продовжуємо нашу роботу.

Разом до перемоги!

Керівник Волонтерського центру ТНПУ