Підвищення кваліфікації викладачів кафедри географії України і туризму ТНПУ

Підвищення кваліфікації

викладачів кафедри

географії України і туризму ТНПУ

В рамках забезпечення функціонування на географічному факультеті ТНПУ освітньо-професійних програм бакалаврського рівня «Просторова аналітика та територіальний розвиток громад і регіонів» за спеціальністю 106 Географія і «Ґрунтознавство, експертна оцінка земель та територіальне планування» за спеціальністю 103 Науки про Землю викладачі кафедри географії України і туризму пройшли підвищення кваліфікації відповідного спрямування. В період з 15 лютого по 25 травня 2023 року Інна Поплавська, Андрій Кузишин, Богдан Пушкар, Іван Рудакевич та Сергій Задворний взяли участь у циклі онлайн-заходів для педагогів з питань розбудови територіальних громад, аграрного і сільського розвитку, сталого розвитку сільської місцевості.

Зокрема, під час навчання детально розглядалися наступні питання: запровадження підходу «LEADER» в практику сільських громад; місцевий розвиток орієнтований на громаду: освіта, наука та ветерани; кластеризація сільської економіки.

Підвищення кваліфікації відбулося на базі Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» Міністерства освіти і науки України (м. Київ), де у якості співорганізатора виступила Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України.

Щиро вдячні організаторам за спікерам за нові знання та усім учасникам за конструктивну дискусію.

Результати підвищ кваліфікації.

Результати підвищення кваліфікації

Впевнені, що нові отримані знання допоможуть підвищити рівень викладання як окремих освітніх компонентів так загалом і вдосконалять функціонування згаданих освітніх програм.

Викладач кафедри географії України і туризму
Сергій Задворний