Гостьова лекція «Сімейна медіація в Україні: теорія та   практика» в ТНПУ

Гостьова лекція
 «Сімейна медіація в Україні:
теорія та
практика» в ТНПУ

31 травня 2023 року для викладачів і студентів кафедри психології розвитку та консультування ОП «Психологія» та ОП «Психологія конфлікту та практична медіація» факультету педагогіки і психології було організовано та проведено у змішаному форматі гостьову лекцію Вікторії Ейдеміллєр на тему: «Сімейна медіація в Україні: теорія та практика».

Вікторія Ейдеміллєр – психотерапевт, практикуючий сімейний медіатор, член Національної асоціації психологів України, супервізор та член Наглядової Ради Асоціації сімейних медіаторів України, почесний член Національної Асоціації медіаторів України, викладач «Українського центру медіації», тренер, супервізор Міжнародного центру розвитку та лідерства (МЦРЛ УКРАЇНА).

На початку лекції із вітальним словом виступив доктор філософських наук, професор, ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Богдан Буяк. Він наголосив на готовності до співпраці та доцільності проведення таких заходів. Адже саме у форматі таких зустрічей ми маємо унікальну нагоду знайомитись із напрацюваннями практиків, що є дуже цінним та потрібним у рамках підготовки конкурентноспроможного фахівця.

Вітальне слово ректора ТНПУ

Вступне слово лекторки

Зацікавлена аудиторія слухачів Зацікавлена аудиторія слухачів

Презентація досвіду

Запитання від здобувачів

Запрошена лекторка грунтовно розкрила поняття та принципи сімейної медіації (СМ), роль медіатора та його компетенції, структуру проведення СМ та її особливості, медіабельність процедури. Розповіла про відмінності між сімейною терапією та СМ, представила особливості впровадження СМ в Україні та ін. Пані Вікторія охоче поділилася власним досвідом практичних напрацювань та радо відповіла на запитання здобувачів. Викладачі кафедри і студенти щиро вдячні за змістовну лекцію та готовність до подальшої плідної співпраці.

Гарант ОП «Психологія конфлікту та практична медіація»

Іванна Андрійчук