На фізико-математичному факультеті ТНПУ відбувся майстер-клас «Як успішно здати ТЗНК-2023 та вступити в магістратуру» (ФОТО)

На фізико-математичному факультеті ТНПУ

відбувся майстер-клас

«Як успішно здати ТЗНК-2023

та вступити в магістратуру»

У 2023 році для вступу у магістратуру випускники бакалаврату складатимуть ЄВІ (єдиний вступний іспит).

Цьогоріч він поєднує у собі 2 блоки:

1. Тестування з іноземної мови.

2. Тестування загальної навчальної компетентності (ТЗНК).

На фізико-математичному факультеті для студентів 4 курсу було проведено майстер-клас «Як успішно здати ТЗНК-2023 та вступити в магістратуру».

Завідувач кафедри інформатики та методики її навчання Галина Генсерук розповіла про особливості проведення ЄВІ-2023.

Галина Генсерук розповідає про особливості ЄВІ

Доцент кафедри інформатики та методики її навчання Сергій Мартинюк окреслив основні аспекти, на які варто зважати, готуючись до тесту загальної навчальної компетентності. Разом зі студентами було детально проаналізовано демонстраційний варіант тесту, опублікований на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Сергій Мартинюк презентує тест

ТЗНК — тестування із загальних навчальних компетентностей — передбачає перевірку таких навичок майбутніх магістрантів:

• критичне читання та мислення;

• аналітичне письмо;

• комунікативні навички;

• логічне мислення;

• аналітичне мислення.

Аналіз завдання

Під час майстер-класу обговорено зміст і структуру логіко-аналітичного блоку тесту, розкрито секрети виконання різних типів завдань.

Сергій Мартинюк розглянув теми, знаючи які, можна успішно пройти тестування: теорія ймовірностей, математична логіка, формальна логіка, статистика.

Обговорення тесту.

Обговорення тесту

В майстер-класі активну участь взяли декан фізико-математичного факультету Мирон Громяк, заступник декана Ольга Федчишин, завідувач кафедри фізики та методики її навчання Сергій Мохун, завідувач кафедри математики та методики її навчання Ганна Гоменюк, викладачі Ганна Скасків, Світлана Лещук.

Завідувач кафедри інформатики та методики її навчання
Галина Генсерук