ТНПУ на науково-практичній конференції  «Охорона культурної спадщини як невід’ємний елемент розвитку туризму на Тернопільщині» (ФОТО)

ТНПУ на науково-практичній конференції

«Охорона культурної спадщини

як невід’ємний елемент розвитку туризму

на Тернопільщині»

31 травня у замку м. Збаража Тернопільської області відбулась науково-практичної конференція на тему «Охорона культурної спадщини як невід’ємний елемент розвитку туризму на Тернопільщині».

Організаторами заходу виступив Національний заповідник “Замки Тернопілля”.

Для доповідей учасникам запропоновано актуальні на сьогодні тематичні напрямки. Програма конференції представлена учасниками із багатьох областей України. Змістовні виступи і презентації доповідачів містили велику кількість цікавої актуальної інформації для туристичної сфери.

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка у співдоповіді представили:

- Альтгайм Любов Богданівна, кандидат географічних наук, доцент кафедри географії України і туризму;

- Стецько Надія Петрівна, кандидат географічний наук, доцент кафедри геоекології та методики навчання екологічних дисциплін.

На тему ”Репрезентація екскурсійних об'єктів через призму видатних постатей у м.Тернополі та області”.

Доповідала і презентувала тему Любов Альтгайм.

Доповідь доцента Альтгайм Любов Богданівни

Театралізований виступ студентів

Театралізований виступ студентів Після обговорення доповідей учасникам конференції запропоновано і проведено цікаву екскурсію замком

Корона Короля Данила Галицького