Профорієнтаційна зустріч доцента ТНПУ з вихованцями спортивної школи "Екстрім" м.Тернопіль (ФОТО)

Профорієнтаційна зустріч доцента ТНПУ

з вихованцями спортивної школи

"Екстрім" м.Тернопіль

3 червня під час проведення Чемпіонату м. Тернополя з катання на роликах та скейтах в парку ім. Тараса Шевченка доцент кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання Надія Грабик провела профорієнтаційну зустріч з вихованцями спортивної школи "Екстрім" м.Тернопіль щодо вступу на факультет фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університет ім. Володимира Гнатюка

Учасники змагань на роликах

Учасники змагань на скейтах

Юні спортсмени та їхні тренери дізналися: про освітні програми за якими можна навчатися на факультеті фізичного виховання (014.11 Середня освіта (Фізична культура); 017 Фізична культура і спорт; 017 Фізична культура і спорт (Фізкультурно-спортивна реабілітація)); особливості цьогорічної вступної кампанії; перспективи майбутнього працевлаштування.

Інформація про особливості цьогорічної вступної кампанії

Учасники зустрічі ознайомилися з перевагами вступу на факультет фізичного виховання ТНПУ: хороша матеріально-технічна база університету; досвідчений та висококваліфікований викладацький склад; сприятлива атмосфера для якісної освіти з можливістю обирати індивідуальну траєкторію навчання через вивчення одного із профілів програми Minor; вільний вибір навчальних дисциплін та академічну мобільність; можливість наукового та спортивного зростання.

Буклети з детальною інформацією щодо вступу

На завершення зустрічі юні спортсмени та їхні тренери отримали буклети з детальною інформацією щодо умов цьогорічного вступу.

Майбутні абітурієнти факультету фізичного виховання

Доцент кафедри ТОМФВ
Надія Грабик