Чергова перемога студентки факультету фзичного виховання ТНПУ  (ФОТО, ВІДЕО)

Чергова перемога студентки

факультету фзичного виховання ТНПУ

3 червня 2023 р. у м. Києві відбувся Чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед студентів. Щербанюк Вероніка, студентка І курсу факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка виборола II місце в індивідуальній жіночій програмі.

Підготовка до виступу

Вероніка виконувала програму під динамічну українську пісню «Ой, Марічко, чичері». Ця композиція, на думку тренерів, підкреслює її запальний та імпульсивний характер. Доповнював її образ дизайнерський спеціально створений костюм для виступів. Костюм виконаний в українському стилі, поєднує елементи сучасності та старовинних вишиванок.

Участь у змагання супроводжувалася додатковим напруженням через нічні повітряні тривоги у м.Києві. Проте нашій студентці вдалося налаштуватися на змагання та продемонструвати відмінний результат.

Нагородження учасників Чемпіонату України зі спортивної аеробіки серед студентів

Приємні митті

Приємні миті

Диплом Чемпіонату України

Пишаємось здібною студенткою, яка неодноразово здобувала нагороди на змаганнях різних рівнів та рангів.

Щиро вітаємо Вероніку Щербанюк! Заслужена нагорода за велику працю! Бажаємо продовжувати досягати нових спортивних вершин!

Викладачі кафедри ТОМФВ доцент
Надія Грабик,