Участь кафедри психології ТНПУ у святкуванні Міжнародного дня захисту дітей (ФОТО)

Участь кафедри психології ТНПУ
 у святкуванні Міжнародного дня захисту дітей

З сумом в серці, надією в очах і чітким усвідомленням того, що саме в українських дітей потрібно вкладати сили, розум, душу, серце, ресурси і час цьогоріч відзначали Міжнародний день захисту дітей.

Прекрасна дружня команда психологів бізнесу і управління - від професорів до студентів представила цікаві розвиваючі майстер класи для діток на організованому Міською радою святкуванні у парку імені Т.Г.Шевченка. Різноманітні активності були обєднані спільною наскрізною ідеєю – вдячності та Божого захисту наших захисників. Особливо хочемо відзначити ті, які користувались у маленьких відвідувачів свята найбільшою популярністю. Доцент кафедри Ярослава Кальба організовувала діток на створення патріотичних плакатів, де кожна дитина мала змогу залишити своє тепле привітання чи побажання нашим мужнім воїнам. Плакати буде передано бійцям, котрі знаходяться в Тернополі на реабілітації. Професор Оксана Кікінежді організувала вікторину «Україна – мій рідний край» та разом з дітками складала карту України за областями. Доцент Ольга Кізь захопила діток та їхніх батьків японською технікою оригамі, і навчила їх складати голубів миру. Професор Марина Орап навчала діток робити патріотичних жовто-блакитних янголяток, які згодом оберігатимуть воїнів на фронті і нагадуватимуть їм про те, що вдома на них чекають їх рідні і близькі. Дуже активно долучились до роботи студенти бакалаврату  ОПП Психологія бізнесу і управління, які продемонстрували свої навички спілкування з дітьми.

З Оксаною Кікінежді опановували географію рідної України, складаючи пазли та відповідаючи на питання вікторини

Під керівництвом Ярослави Кальби діти створили плакати на підтримку ЗСУ

З великим задоволенням діти виготовляли патріотичних янголят для наших захисників

Дуже сподобався дітям майстер-клас з виготовлення голуба в техніці орігамі (ведуча Ольга Кізь)

Загалом, варто відзначити злагоджену роботу усіх членів кафедри психології в організації свята, що дало змогу представити наш рідний університет на найвищому рівні та сприяло як розширенню у дітей творчих можливостей, так і формуванню патріотичних почуттів.

Завідувач кафедри психології,

професор Марина Орап