Урочисте нагородження футбольних фахівців у ТНПУ (ФОТО)

Урочисте нагородження

футбольних фахівців у ТНПУ

19 липня 2023 року в освітньому хабі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулося урочисте вручення ліценцій, дипломів і сертифікатів вчителям фізичної культури, які проходили курси за програмою «D» - диплому УАФ (Українська Асоціація Футболу), тренерам із футболу за програмою «С» - диплому УАФ і курсів підвищення кваліфікації.

В очікуванні нагородження

Нагороджували футбольних фахівців ректор університету - Богдан Буяк, декан факультету фізичного виховання - Андрій Огнистий, голова Асоціації футболу Тернопільщини (АФТ) - Тарас Юрик і керівник Центру ліцензування тренерів категорії «D» і «С» - Володимир Наумчук.

На фото Андрій Огнистий, Богдан Буяк, Тарас Юрик, Волидимир Наумчук

Урочисте вручення триває

Приємна фотомит

Приємна фотомить

Подяками Асоціації футболу Тернопільщини нагороджено викладачів ТНПУ:

• Сергія Гуменюка - професора кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту;

• Станіслава Сапруна - доцента кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту;

• Надію Грабик - доцентку кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання;

• Михайла Оліяра - викладача кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання;

• Віктора Сіткара - доцента кафедри психології розвитку та консультування.

Саме ці люди впродовж програми проводити заняття та забезпечували рівень підготовки слухачів.

На правах господаря університету – Богдан Богданович привітав випускників, подякував за плідну роботу з підростаючим поколінням футбольних вихованців, а зі свого боку пообіцяв спільно з викладачами вишу взяти опіку над майбутніми студентами факультету фізичного виховання ТНПУ у здобутті освітнього ступеня бакалавра чи магістра.

Символічно, що вручення співпало з Міжнародним днем тренера. Тарас Зіновійович як голова АФТ привітав усіх дотичних до цього свята: «Тренери багато зусиль, часу та знань вкладають у розвиток дитячого футболу, а постійна практика та тренування відображаються на результатах молодих спортсменів».

Фінальне фото з учасниками зустрічі.

Фінальне фото з учасниками зустрічі

Вітаємо футбольних фахівців і бажаємо внутрішньої мотивації для навчання дітей, формування їх як професійних спортсменів, які гідно продовжать традиції українського футболу.

Христина Надала