Вітаємо новообраних деканів факультету фізичного виховання та   хіміко-біологічного факультету ТНПУ (ФОТО)

Вітаємо новообраних деканів

факультету фізичного виховання

та хіміко-біологічного факультету ТНПУ

4 вересня 2023 року відбулися збори трудових колективів на факультеті фізичного виховання та хіміко-біологічному факультеті.

Колеги обох структурних підрозділів одноголосно підтримали запропоновані ректором кандидатури на посаду деканів.

Факультет фізичного виховання очолив Віктор Іванович Шандригось, а хіміко-біологічний факультет очолила Оксана Ігорівна Боднар.

Оксана Ігорівна Боднар - деканка хіміко-біологічного факультету

Віктор Іванович Шандригось - декан факультету фізичного виховання

Щиро віримо, що два відділи університету надалі повноцінно функціонуватимуть задля розвитку своїх факультетів, а керівники забезпечать належну організацію роботи в трудовому колективі.

Бажаємо деканам міцного здоров’я, стійкості та рішучості у прийнятті важливих рішень, яскравих ідей для реалізації творчих планів, а найголовніше – діяти на благо факультету, університету, студентства та колег.

Спільними зусиллями, освітньо-науковими доробками, щоденною працею ми пришвидшимо омріяну Перемогу над ворогом.

З новими силами в навчальний рік!

Все буде Україна!

Христина Надала