Ректор ТНПУ отримав Відзнаку на урочистій інавгурації академічного року Університету Яна Длугоша в Ченстохові у Польщі (ФОТО)

Ректор ТНПУ отримав Відзнаку

на урочистій інавгурації академічного року

Університету Яна Длугоша в Ченстохові

у Польщі

4 жовтня 2023 року ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка – Богдан Буяк взяв участь в урочистій інавгурації 2023/2024 навчального року Університету Яна Длугоша в Ченстохові (Польща).

Під час урочистостей Богдан Богданович отримав Відзнаку за довготривалу ефективну співпрацю між Університетом Яна Длугоша в Ченстохові та Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка.

Нагородження ректора ТНПУ - Богдана Буяка Нагородження ректора ТНПУ - Богдана Буяка

Відзнака від Університету Яна Длугоша в Ченстохові

Під час урочин

Керівництво партнерського вишу подякували за спільно пророблену роботу та зауважили, що співпраця між університетами сприяла реалізації Програм подвійних дипломів, стажування викладачів та студентів в рамках міжнародної академічної мобільності.

Богдан Буяк від імені колег і студентів університету подарував Університету Яна Длугоша в Ченстохові дві картини, на яких зображено духовні візитівки Тернопілля - Марійський духовний центр в Зарваниці та Ченстохови - Ясна Гора.

Подарунок для Університету Яна Длугоша в Ченстохові

Колектив ТНПУ радіє можливостям взаємоспівпраці з європейськими університетами задля обміну досвідом, поглиненню співпраці та перспективної партнерської освітньо-наукової діяльності.

Христина Надала