![Співпраця ТНПУ з Erasmus+: враження студентів (ФОТО) Співпраця ТНПУ з Erasmus+: враження студентів (ФОТО)](/upload/iblock/b24/b24d0af2ed8397012465c78198d2db4c.jpg)
Співпраця ТНПУ з Erasmus+:
враження студентів
Цього семестру наші студенти розпочали своє навчання в різних частинах Європи. Програма академічної мобільності Еразмус+ - це не лише навчання за кордоном, а подорож у світ нових знань та відкриттів, культурний обмін, знайомство з іншими людьми, мовами та перспективами, - запевняють у відділі міжнародних зв'язків ТНПУ.
Відділ у справах молоді ТНПУ
Відділ у справах молоді ТНПУ