Студенти ТНПУ відвідали Бізнес центр новітніх технологій:  психологія - це рушійна сила у відкритті власної справи! (ФОТО)

Студенти ТНПУ відвідали

Бізнес центр новітніх технологій:

психологія -

це рушійна сила у відкритті власної справи!

У понеділок, 6 листопада студенти освітньої програми "Психологія бізнесу і управління" здійснили «company visit» до Бізнес центру новітніх технологій, який створили бізнесмени Тарас та Ірина Демкури. Студенти бакалаврського і магістерського рівнів освіти як денної, так і заочної форм навчання мали чудову нагоду  поспілкуватися й послухати лекцію знаного бізнесмена, відомого мецената та  стейкхолдера ОПП Психологія бізнесу і управління Тараса Демкури.

Загальна назва зустрічі – «Для чого бізнесу психологія?». Проте, за більш ніж півтори години, які тривала ця зустріч, Тарас Володимирович розповів не лише про значення психолога у бізнес- та управлінських структурах, але й поділився практичними напрацюваннями в сфері розробки стартапів та реалізації проєктів. Студенти із захопленням слухали історію успіху бізнесмена, задавали питання й обмінювали контактам для подальшої співпраці.

Важлива і корисна для майбутніх психологів бізнесу і управління інформація від знаного бізнесмена

Завідувачка кафедри психології, професор Марина Орап наголосила, що такі зустрічі є потужною мотивацією для молодих спеціалістів, адже запорукою успіху є бажання розвиватися, навіть через труднощі й проблеми. Доцент кафедри психології Ярослава Кальба підкреслила, що важливою складовою професійного становлення майбутніх психологів бізнесу і управління є саме такі «живі» зустрічі з бізнесменами-практиками, які демонструють значення психологічного супроводу підприємницької діяльності.

Бізнес майбутнього - це соціально відповідальний бізнес, уважний до здоровя людини!

Тарас Демкура вільно й невимушено ділився з студентами своїм досвідом, давав поради й спонукав до роздумів.

Тарас Демкура вміє захопити слухачів!

Тарас Демкура вміє захопити слухачів

«Ви молоді амбітні люди, в руках яких велика перевага: це молодість і бажання. Не витрачайте часу даремно, розвивайтеся, читайте книги, дбайте про своє здоров'я, подорожуйте не бійтеся виглядати безглуздо, ви живете один раз, використайте цей час з гідністю. Розвиватися ніколи не пізно» - наголосив Тарас Демкура.

Саме такі неформальні і практико орієнтовані зустрічі створюють додаткову мотивацію для студентів, спонукають до навчання і творчого наукового пошуку

До теплої зустрічі приєдналася також Ірина Демкура, яка поспілкувалася з студентами й підкреслила роль психологічних знань у створенні й розвиткові власної справи: « Для відкриття бізнесу потрібна мрія! А тому психологія - це рушійна сила у відкритті власної справи. Адже аби стати підприємцем ви повинні відкинути усі пережиті раніше концепції, і навчитися думати по-іншому» - сказала п. Демкура.

Завершилася зустріч спільним фото, й щирими обіймами.

Бажаємо нашим студентам успіху у нових починаннях.

Ми віримо у вас!

Завідувач кафедри психології,
гарант ОПП «Психологія бізнесу і управління» другого (магістерського) рівня вищої освіти
проф. Марина ОРАП