Завершився тиждень кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності ТНПУ: дайджест подій (ФОТО)

Завершився тиждень

кафедри соціальної роботи та менеджменту

соціокультурної діяльності ТНПУ:

дайджест подій

Цьогоріч проведення тижня кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності приурочене до Дня працівника соціальної сфери, яке в Україні відзначали 5 листопада. Тиждень був насичений подіями наукового, просвітницького, благодійного спрямування, до проведення яких активно залучались викладачі, здобувачі освіти, роботодавці та партнери кафедри.

Розпочався тиждень з благодійного ярмарку на підтримку Збройних Сил України, бо лише завдяки їм ми маємо можливість працювати, навчатись, радіти кожному дню. Викладачі та студенти підготували для ярмарку випічку та солодощі, а зібрані кошти передали Добровольчому розвідувальному батальйону «Сонечко».

Благодійний ярмарок - добрий початок тижня Благодійний ярмарок - добрий початок тижня

30 жовтня викладачі кафедри проф. Сорока О.В., проф. Олексюк Н.С., проф. Калаур С.М. та доц. Лещук Г.В. побували у ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою». Вдячні начальнику коледжу полковнику Ластовицькому В.В. за відкритість до співпраці, а курсантам – за активну участь у тренінгу з медіаграмотності, який провели проф. Сорока О.В. та проф. Калаур С.М.

Тренінг з медіаграмотності пройшов успішн

Тренінг з медіаграмотності пройшов успішно

1 листопада студенти-третьокурсники спеціальності «Соціальна робота» під керівництвом проф.І.І.Парфанович провели тренінг «Профілактика кібербулінгу  у студентському середовищі».

2 листопада за модерації викл. Турчин-Кукаріної І.В. у режимі відеоконференції була організована профорієнтаційна зустріч «Соціальна робота: розвіюємо стереотипи».

Згодом стейкхолдери, гаранти освітніх програм, викладачі кафедри та здобувачі освіти зібралися на круглий стіл «Візія соціальної та соціально-педагогічної роботи крізь призму сучасності» (модератор – проф. Петришин Л.Й.).

Учасники круглого столу

Після жвавої та плідної дискусії щодо реалій та перспектив розвитку професійної підготовки майбутніх соціальних працівників і соціальних педагогів, завідувачка кафедри, проф. Сорока О.В. вручила грамоти партнерам кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності, подякувала усім за співпрацю і привітала з прийдешнім Днем працівника соціальної сфери.

3 листопада з гостьовою лекцією на тему «Формування майбутніх соціальних педагогів/працівників до психолого-соціальної самопідтримки та підтримки учасників освітнього процесу в кризових ситуаціях» перед викладачами та студентами виступив Кавецький В.Є., к. пед. н., доцент, завідувач кафедри педагогіки, психології та інклюзивної освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

І на завершення викладачі та студенти зійшлися у інтелектуально-розважальній грі «Ігри Розуму», в якій, як і годиться, перемогла Дружба!

Далі буде!

Кафедра соціальної роботи