Студенти факультету мистецтв ТНПУ розмальовують тубуси та гільзи (ТНПУ)

Студенти факультету мистецтв ТНПУ

розмальовують тубуси та гільзи

Студенти 2 і 4 курсу факультету мистецтв на вибірковій дисципліні «Декоративний розпис» спільно з доценткою кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання Світланою Вольською розмальовують тубуси та гільзи.

Під час курсу студенти вивчали різновиди розпису, але найулюбленішим залишається саме український, який максимально відображали на будь-яких підручних матеріалах, а сьогодні це залишки снарядів.

Зародження мистецтва

Український розпис

Процес оформлення тубусів

Тубуси та гільзи, розмальовані студентами факультету мистецтв

У фоє головного корпусу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка можна побачити вже другу партію мистецької краси, яка найближчим часом буде передана волонтерам.

Виставка у головному корпусі ТНПУ

Сьогодні по-особливому важка праця волонтера, умови їхнього перебування та різновид напрямів. Більшість з них кардинально змінили свій напрям з 2014 року, обов’язки та пріоритетність.

Світлана Олексіївна вдячна студентам за їхню активність та бажання творити прекрасне на благо українського народу, а доцентці кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін Галині Гуменюк за допомогу в постачанні основи для малювання. Готові вироби волонтери використовують у благодійних цілях заради потреб наших хлопців у Збройних Силах України.

Освітянська родина ТНПУ висловлює слова вдячності за щоденну працю, відданість та відповідальність всім, хто носить звання волонтер. Завдяки спільним зусиллям, наполегливості, вірі та щоденній молитві ми наближатимемо нашу Перемогу якнайшвидше. Єднаймося, бо ми того варті.

Христина Надала