Магістрантці факультету мистецтв ТНПУ призначено стипендію Президента України (ВІДЕО, ФОТО)
Магістрантці факультету мистецтв ТНПУ

призначено стипендію

Президента України

Відповідно до Указу Президента України  Елеонорі Атаманчук призначено стипендію Президента України для молодих  у сфері музичного мистецтва.

Ми не раз бачили Елеонору на сцені ТНПУ, її виступами захоплювались мешканці Тернополя і області, у скарбничці талановитої дівчини є багато нагород.

Із початком повномасштабноговторгнення рашистів серед творів Елеонори переважають роботи патріотичного характеру.

Мрії збуваються!

Уся академічна родина ТНПУ щиро вітає магістрантку факультету мистецтв Елеонору Атаманчук з вагомою відзнакою, бажаємо їй натхнення і радості, нових творчих ідей та їх чудових втілень,  гармонії, оптимізму, чисельнизх перемог і найшвидшої Перемоги!

А нашим читачам пропонуємо твір у виконанні стипендіатки.

Відділ у справах молоді ТНПУ