Студентів ТНПУ визначено претендентами для призначення стипендій Президента України та стипендії Кабінету Міністрів України
Студентів ТНПУ визначено
претендентами для призначення
стипендій Президента України та
стипендії Кабінету Міністрів України

Студенти ТНПУ щороку є стипендіатами престижних академічних стипендій, премій, зокрема Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України тощо.

Сьогодні, 15 січня 2024 року, відбулося засідання Комісії з призначення стипендій Президента України та стипендії Кабінету Міністрів України ТНПУ у такому складі:
1.Богдан БУЯК - ректор, голова комісії.
2.Надія ДРОБИК – перший проректор, заступник голови комісії.
3.Надія РАКІВСЬКА – в.о. начальника відділу у справах молоді, секретар комісії.

Робочий процес Комісії з призначення стипендій Президента України та стипендії Кабінету Міністрів України ТНПУ
Члени комісії:
4.Ірина ЗАДОРОЖНА – проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва.
5.Назарій ГОЛУБ – в.о. голови студентського уряду.
6.Михайло БОДНАР – в.о. голови профкому студентів.
7.Надія ГУПАЛО – провідний бухгалтер.

Під час засідання члени Комісії ознайомилися з характеристиками студентів. Найважливішими критеріями вибору претендентів для призначення іменних стипендій стали: середній бал успішності студентів за І семестр 2023/2024 н.р. та активна громадська робота на благо університету.

Шляхом відкритого голосування визначено претендентів для призначення стипендій Президента України таким студентам:
  • Студентці факультету педагогіки і психології – Мищишин Христині Тарасівні.
  • Студентці історичного факультету – Удич Мар'яні Олегівні.
  • Студентці факультету фізичного виховання – Щербак Анастасії Дмитрівні.
Також визначено претендентку для призначення стипендії Кабінету Міністрів України – студентка хіміко-біологічного факультету Метельська Ірина Сергіївна.

Відкрите голосування з визначення претендентів для призначення іменних стипендій

Університетська спільнота вітає студентів, які стали претендентами на іменні стипендії, з визнанням їхньої освітньої та громадської діяльності  та бажає не зупинятись на досягнутому!

Відділ у справах молоді