Про оцінку якості викладання навчальної дисципліни

Про оцінку якості викладання

навчальної дисципліни

За результатами зустрічі адміністрації університету зі студентами 1 лютого 2024 р. щодо оцінки якості викладання курсу «Педагогіка: підготовка молоді до сімейного життя» до отримання офіційного звернення прийнято проміжне рішення – Розпорядження проректора з навчально-методичної роботи від 2 лютого 2024 р., згідно з яким:

1. Створено комісію для експертної оцінки курсу «Педагогіка: підготовка молоді до сімейного життя» із залученням фахівців у галузі гендерної педагогіки і психології з числа науково-педагогічних працівників ТНПУ та інших закладів освіти.

2. Тимчасово призупинено викладання курсу «Педагогіка: підготовка молоді до сімейного життя» на усіх освітніх програмах.

3. Створено комісію для оцінювання здобувачів вищої освіти, які прослухали курс «Педагогіка: підготовка молоді до сімейного життя» у ІІ семестрі 2023-2024 н .р.

4. Буде розроблено пам’ятку для студентів про зміст та структуру лекції як виду навчальних занять у закладі вищої освіти.

Прес-служба Тернопільського національного

педагогічного університету імені Володимира Гнатюка