Гостьова лекція "Місце некласичних логік в сучасній комп'ютерній техніці" для студентів ТНПУ (ФОТО)

Гостьова лекція

"Місце некласичних логік

в сучасній комп'ютерній техніці"

для студентів ТНПУ

9 лютого 2024 кафедрою комп’ютерних технологій інженерно-педагогічного факультету була організована гостьова онлайн лекція доцента кафедри інформаційних технологій Українського державного університету ім.Драгоманова, к.п.н. Твердохліба І.А.

Тема лекції: "Місце некласичних логік в сучасній комп'ютерній техніці"

До зустрічі доєднались студенти, що навчаються за ОП «Професійна освіта. Комп’ютерні технології» та ОП «Цифровий дизайн та Smart технології» а також викладачі кафедри.

Зі вступним словом до слухачів лекції звернувся завідувач кафедри, к.т.н. Франко Ю.П., відмітивши актуальність обраної тематики для набуття фахових компетентностей в сфері цифрових технологій.

Вступне слово Франка Ю.

Впродовж лекції Ігор Анатолійович Твердохліб розповів студентам про базові принципи алгебри-логіки та їх особливості використання у методиці реалізації систем штучного інтелекту, зокрема, нечіткої логіки.

гостьова лекція на кафедрі КТ

Гостьова лекція на кафедрі КТ

Лектор також продемонстрував  приклади використання сучасних програмних засобів для реалізації систем керування на основі некласичної логіки.

Приклад логічних схем

Позитивним моментом лекції було залучення студентів до дискусійного обговорення проблематики.

Дискусія на лекції

Перспективні напрямки

Онлайн-зустріч відбулася в творчій та дружній атмосфері. Наприкінці зустрічі викладачі та студенти подякували Ігорю Анатолійовичу за цікаву лекцію та запросили до подальшої співпраці.

Доц., к.т.н. Луцик І.Б.