ТНПУ вітає Івегеша Андрія Васильовича з успішним захистом дисертації (ФОТО)

ТНПУ вітає

Івегеша Андрія Васильовича

з успішним захистом дисертації

Вітаємо Івегеша Андрія Васильовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки»!

9 лютого 2024 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулося засідання (https://tnpu.edu.ua/naukova-robota/razova-spets-al-zovana-vchena-rada-df-58-053-047.php). На порядку денному – захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».

Назва дисертаційної роботи: «Діяльність педагогічного ліцею спортивного профілю в Україні (1991–2023 рр.)».

Триває засідання разової спеціалізованої вченої ради

Науковий керівник:

Чайка Володимир Мирославович – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології і педагогіки Західноукраїнського національного університету.

Голова разової спеціалізованої вченої ради:

Терещук Григорій Васильович – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри сфери обслуговування, технологій та охорони праці Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Офіційні опоненти:

Каплінський Василь Васильович – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки, професійної освіти та управління освітніми закладами Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Приступа Євгеній Никодимович – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії і методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Рецензенти:

Сопотницька Олена Валеріївна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Ангелюк Ірина Олександрівна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Голосування Голосування

Івегеш Андрій Васильович - доктор філософії з галузі знань 01 «ОсвітаПедагогіка» зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки»
Івегеш Андрій Васильович - доктор філософії з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки»

Підтримка рідних - найцінніша

Фото на згадку

Ознайомитися з онлайн-трансляцією захисту можна на https://www.youtube.com/c/TNPUUniversity.

Служба ученого секретаря