Студенти хіміко-біологічного факультету ТНПУ   відвідали Тернопільський катедральний собор (ФОТО)

Студенти хіміко-біологічного факультету ТНПУ

відвідали Тернопільський катедральний собор

У четвер 7 березня студенти хіміко-біологічного факультету відвідали Архикатедральний Собор Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці міста Тернополя. Охочих відвідати святиню було досить багато, тому було сформовано дві групи студентів. Також до екскурсії долучилися заступник декана з виховної роботи доц. Наталія Москалюк і зав. кафедри ботаніки та зоології проф. Світлана Пида.

Екскурсію провів доц. кафедри географії та методики її навчання Богдан Гавришок. В межах екскурсії студенти та викладачі спустились у підземну крипту, яка розташована на глибині 5 метрів та піднялись на хори та дзвіницю, висотою у 22 метри.

Підземелля собору Підземелля собору

Хори Тернопільського катедрального собору

Хори

Тернопільського катедрального собору Богдан Борисович розповів багато цікавих історичних фактів й таємниць святині. Особливий інтерес у студентів викликало підземелля церкви, склепіння якого з каменю і старовинної цегли, а кладка — вапняна За розповідями дослідників там є ходи, які можуть вести до
Театрального майдану, замку, інших тернопільських старовинних споруд.

Спільна світлина біля собору першої групи

Спільна світлина на згадку. Друга група.

Спільна світлина на згадку. Друга група

Чудовий екскурсовод, нові знання, цікаві факти про нашу духовну скарбницю справили на всіх учасників незабутні враження, принесло масу емоцій та задоволення.

Дякуємо Збройним Силам України за те, що обороняють нас та дають можливість здобувати знання у рідній та вільній Україні!

Профорг хіміко-біологічного

факультету Ярина Колодій