Привітання Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з Новим Роком та Різдвом Христовим!


Привітання Міністра освіти і науки України 

Лілії Гриневич 

з Новим Роком та Різдвом Христовим!


Дорогі українці!


Вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим! Ці  свята дарують відчуття оновлення, дають можливість підбити підсумки, проаналізувати перемоги та поразки і з новими силами розпочати рік.


2016-й став роком великих починань, випробувань та перемог. Зараз у сфері освіти і науки закладаються та поступово впроваджуються зміни, необхідні для України в 21 столітті.


І я хочу від щирого серця подякувати усім свої колегам: вихователям у дошкільних навчальних закладах, які турботливо опікуються маленькими дітьми по всій Україні; учителям і майстрам, які не лише дають знання своїм учням, а допомагають їм пізнати цей світ та знайти місце в ньому; викладачам вишів, які формують еліту нашої держави; науковцям, без яких неможливий поступ нашої країни вперед.


Без вас жодні справжні зміни - неможливі. Адже це ви своїми ідеями та працею формуєте сутність української освіти і науки. Лише об’єднавшись, ми зможемо принести нашій країні зміни, яких вона давно потребує.


Саме тому усім нам - дошкільнятам та їх вихователям, школярам, учням професійно-технічних закладів і їх учителям, студентам і викладачам, апірантам та науковцям, а ще батькам, бабусям і дідусям усіх тих, хто вчиться, - я зичу здоров'я, енергії  та наснаги. Хай новий рік буде сповнений добром і новими звершеннями.


Я вірю, що 2017 рік принесе свіжі ідеї, можливості та перемоги. Звісно, не обійдеться й без випробувань та непорозумінь.


Але, поки ми разом, поки нас об'єднує праця навколо гідного майбутнього українських дітей та модерної європейської України, поки ми підтримуватимемо один одного, -  нас ніщо не зможе зупинити!


Зі святом!


Міністр освіти і науки України 

Лілія Гриневич.


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси