Актуальні пропозиції для молодих науковців

Нова програма DAAD для України

Що ж насправді стоїть за цією дещо громіздкою назвою „Підтримка інтернаціоналізації українських вишів – творимо разом цифрове майбутнє: німецько-українська співпраця у вищій освіті (2019-2021)“? Передусім йдеться про підвищення цифрових компетенцій українських, але також і німецьких вишів. Конкретно це може бути спільна розробка навчальних програм зі змішаною формою навчання або ж розвиток або реструктуризація спектру послуг та інформаційних можливостей українських вишів з залученням цифрових інструментів – приміром, в сфері міжнародних відділів або підтримки досліджень.

Н
овий Інформаційний бюлетень від DAAD-IC Kiew Ви можете прочитати тут: 
  - інформаційний бюлетень українською мовою 
  - інформаційний бюлетень німецькою мовою
Науково-практична конференція

МЕДІАПСИХОЛОГІЯ: метаморфози масової свідомості в умовах інформаційної війни (15 квітня)
За результатами конференції планується видання матеріалів: тез та статей

Деталі за посиланням Info
Вимоги фахової наукової публікації
Премії Верховної Ради України для молодих учених

Міністерство освіти і науки України оголосило прийом документів щодо здобуття 
Премій Верховної Ради України (їх кількість до 30). Розмір однієї складає близько 115 тис грн. Відповідно Бюджетного кодексу вона не оподатковується.
Просимо звернути увагу, що рішенням парламентського комітету науки і освіти від 27 лютого 2019 року схвалено відповідну Інструкцію з оформлення та подання документів на Премію. Вона доступна за посиланням: http://kno.rada.gov.ua/uploads/documents/36899.pdf
Стипендії Верховної Ради України для молодих докторів наук 

Головне управління науково-технічного розвитку генерального директорату науки МОН приймає до 25 квітня 2019 року документи до на здобуття стипендії Верховної Ради України для молодих докторів наук. Додаємо відповідного листа.

Інструкція про порядок оформлення документів доступна за посиалнням http://kno.rada.gov.ua/uploads/documents/36898.pdf

Програми міжнародної академічної мобільності за підтримки польської національної агенції академічних обмінів


Польська національна агенція академічних обмінів NAWA Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej #NAWA, яка була утворена в 2017 році, фінансує різні програми міжнародної академічної мобільності (як це робить DAADBritish Council#CampusFrance).

До 23 квітня 2019 року відкритий конкурс на фінансування мобільності науковців з-за кордону, у тому числі з України, до польських закладів вищої освіти або наукових установ, - Програма ім.Улама (The #Ulam Programme).

Деталі - тут https://nawa.gov.pl/…/s…/program-im-ulama/call-for-proposalsПрограми від Студій Східної Європи Варшавського університету

Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси