Оголошено конкурс на здобуття «Східних стипендій» в рамках дворічної маґістерської програми

Оголошено конкурс

на здобуття «Східних стипендій»

в рамках дворічної маґістерської програми

Студіум Східної Європи Варшавського університету запрошує до участі у конкурсі на одержання спеціалізованої науково-дослідницької стипендії для кандидатів з країн Східної Європи, Росії, Кавказу та Середньої Азії, які мають повну вищу освіту та добре орієнтуються у проблематиці цих регіонів, зокрема періоду XIX-XX ст., а також сучасного періоду.

«Східні стипендії» призначені для 2-річного післядипломного маґістерського навчання. Період навчання - з 1 жовтня 2019 р. до 30 червня 2020 р. (4 семестри).

Перевагу надаватимуть кандидатам, які вже мають наукові досягнення або проявляють організаційну активність, чия діяльність дасть можливість використовувати здобуту спеціалізацію у своїх країнах у різних сферах наукового та суспільного життя.

Програма навчання охоплює проблематику історії та сучасності Центральної та Східної Європи, Росії та всього посткомуністичного простору, зосереджена на історії, національних і політичних питаннях, також включає елементи історії мистецтва, літератури, культури, соціології, географії, демографії, права, економіки тощо. Програма включає теж вивчення однієї регіональної мови.

Стипендія покриває:

а) Соціальна стипендія для іноземних стипендіатів, які мають диплом про повну вищу освіту (1500 злотих на місяць);
б) Курс польської мови (2 семестри);
в) Курс регіональної мови (4 семестри);
г) Оплата частини коштів для наукових поїздок (на першому році навчання).

Вимоги до кандидатів

1. Диплом про повну вищу освіту (магістра або спеціаліста), перевага надаватиметься гуманітарному профілю. Бажаною є наукова робота або організаційний досвід і практика у сфері зацікавлень «Східних студій».

2. Вік до 30 років.

3. Загальна обізнаність із проблематикою Східної та Центральної Європи, Росії, Середньої Азії та Кавказу, зокрема періоду XX ст. і сучасності, передусім після Другої світової війни, а особливо після 1991 р.

4. Позитивний результат письмового тесту на визначення рівня загальних знань та кваліфікаційної співбесіди.

5. Знання польської, англійської та російської мов на рівні, що дозволяє розуміти лекції та наукову літературу.

Кандидати з низьким рівнем знань польської мови, які, однак, досягнуть хороших результатів на іспитах, будуть зобов'язані самостійно вивчати мову, як такі, що відібрані умовно.

Стипендисти отримають диплом про закінчення 2-річної магістерської програми «Східні студіїї» Варшавського університету. Цей диплом є повноцінним документом про закінчення вищої освіти в Польщі, який визнають відповідно до законів в інших країнах Європейського Союзу.

Детальну інформацію щодо вимог та умов участі у цій стипендії, а також формуляр анкети можна знайти на сайті: http://www.studium.uw.edu.pl/?content/138

Комплект документів потрібно надіслати електронною поштою не пізніше 15 березня 2019 р. на адресу:
stypendia.studium@uw.edu.pl

Stypendia_Wschodnie_2.
Stypendia Wschodnie

Джерело: studium.uw.edu.pl

Нагадуємо:

триває
Прийом заявок на стипендії для наукового стажування в рамках Нагороди імені Івана Виговського

Оголошено набір на стипендійну програму Уряду РП для молодих науковців

Відкрито набір кандидатів до Східної зимової школи