На базі ТНПУ ім.В.Гнатюка буде діяти Іститут Конфуція: підписано договір з Шенянським педагогічним університетом (ФОТО)

На базі ТНПУ ім.В.Гнатюка буде діяти

Іститут Конфуція:  підписано договір

з Шенянським педагогічним університетом

Як ми вже повідомлялиректор ТНПУ ім.В.Гнатюка проф.Б.Б.Буяк представляє наш університет на Семінарі ректорів євроазіатського регіону в Шенянському педагогічному університеті (м.Шеньян, Китай).

Ректор на семінарі

Завершився семінар для ректорів євроазіатського регіону в Шеньяні, Шеньджоу, Джухаі, Гуанчжоу, Пекіні, Інкоу, Паньдзіні, Фушунь, Шенфу...

- Китай сьогодні дуже вражає, - повідомляє ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка Б.Б.Буяк, - Темпами, масштабами, конструктивом, розвитком, результатом... Сьогодні з керівництвом Шенянського педагогічного університету ми підписали договір про відкриття спільного Іституту Конфуція на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка! Попереду ще багато роботи, але ми це зробили...!!!

Договір про Інститут Конфуція

Нагадаємо, раніше ТНПУ ім.В.Гнатюка підписав Договір про співпрацю із Шеньянським технологічним університетом щодо академічної мобільності, досягнуто попередньої домовленості щодо реалізації Програми подвійних дипломів, спільних наукових, творчих, спортивних проектів.

Співпраці бути!

ТНПУ Найкращі!