Француженка Оділь Жако-Манусакіс допомогла нашим студентам вивчати французьку мову!
Француженка Оділь Жако-Манусакіс

допомогла нашим студентам

вивчати французьку мову!

З 2018 року Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка  пропонує своїм студентам не тільки стажування у Франції, а й приймає на стажування французьких студентів в рамках договору про співпрацю з Федерацією обмінів Франція-Україна (FEFU).

Саме завдяки такій співпраці на кафедрі романо-германської філології проходила тримісячне стажування магістрантка з університету Савоа Мон Блан (Université Savoie Mont Blanc) Оділь Жако Манусакіс.

Навчальний процес

Упродовж стажування (частково – у ТНПУ, частково – дистанційно) із студентами факультету іноземних мов і викладачами, Оділь зуміла не просто передати знання, а й "поглибити" любов до французької мови та культури.

Саме умови дистанційного навчання стали поштовхом і для створення ілюстрованого журналу під назвою «Le français à la maison», або як три дівчинки вивчають французьку на карантині.

Онлайн-гостини на кафедрі романо-германської філології

Такий досвід спілкування з носієм мови, передусім, допомагає здолати мовний бар'єр, що є найважливішим в опануванні іноземної мови.

Наші студенти із задоволенням спілкувалися з Оділь, не відчуваючи жодних мовних бар'єрів. Це було «живе» спілкування та чудовий шанс для нас усіх!

Дякуємо за прекрасний настрій і якісну роботу! Оділь, ми очікуємо на нові зустрічі!

Вивчаючи французьку мову як у стінах університету, так і за кордоном на стажуванні у Франції, студенти мають можливість отримати досвід спілкування з носіями та проявити свої знання на практиці.

Участь у програмах обмінів дає безцінний досвід, тому не втрачайте можливості використати його саме будучи студентом нашого університету!

Знайомство з культурою Франції

Кафедра романо-германської філології