ТНПУ чекає  вашого свідомого,  безпомилкового рішення, вступники!  (ФОТО)
ТНПУ чекає  вашого свідомого,
безпомилкового рішення, вступники!

Шановні абітурієнти!

Вступна кампанія 2020р.  досягає апогею. Наш ТНПУ, очоливши всеукраїнський рейтинг педагогічних закладів вищої освіти, радісно і активно готується прийняти вступників, можливості для цього чудові.

Наш багаторічний досвід доводить, що ці декілька днів наприкінці вступної кампанії є надзвичайно важливими. В ТНПУ переконані, що найкращими бути не тільки престижно, а й надзвичайно відповідально! Тому ми дуже серйозно  виважено, ретельно підходимо до роботи з майбутніми першокурсниками та магістрантами.

ТНПУ – найкращий, тож обираючи найкращих вступників, ми цінуємо довіру держави і кожного з вас.

Водночас закликаємо і вас бути свідомими свого вибору і свого майбуття.

Сучасні комунікації щодня збільшують потік інформації; часто ця інформація має на меті вплинути на ваше рішення. Не можна легковажно вірити красивим обіцянкам та яскравим малюнкам – варто перевірити репутацію навчального закладу!

Поцікавтеся прозорістю ЗВО на сайті, доступністю інформації, готовністю посадових осіб до діалогу та співпраці. Дізнайтеся, які викладачі за фахом працюють на певній освітній програмі, приєднайтеся до офіційних каналів ЗВО в соцмережах, перегляньте ютуб-канали про університетське життя, поспілкуйтеся не лише з окремими викладачами, а з студентами, які вчаться на цих програмах, поцікавтеся дослідною, експериментальною, спортивною базою обраного вишу.

З огляду на поширення коронавірусу, зверніть увагу на безпечні умови, на електронні можливості, досвід дистанційного навчання, - це надзвичайно важливо.

Ми отримуємо інформацію, що вступникам телефонують невідомі особи та, представляючись членами приймальних комісій, намагаються маніпулювати, спонукають до передчасних кроків, щось обіцяють, скеровують до провокативних дій, заохочують виконувати свої вказівки щодо особистих документів. Деколи невідомі «доброзичливці» навіть заявляють, що абітурієнт вже вступив до університету; щоправда, не до того, про який мріяв.

Запевняємо – такі діє є неприпустимими!

Дорогі друзі, ми неодноразово підкреслювали: є офіційні терміни перебігу вступної кампанії, визначені Міністерством освіти і науки України. Саме інформація МОН є достовірною.

Будьте готові відстоювати свою думку! Кожен з вас має сказати собі: «Мій вступ – мій вибір!».
І нехай цей вибір веде вас до мети, до здійснення ваших мрій.

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка  щиро запрошує вас приєднатися до нашої академічної родини. Стати членом дружної студентської спільноти Лідера гуманітарної освіти нашого краю, найкращого педагогічного ЗВО України, сучасного університету з віковими традиціями – перспективно і почесно.  Чекаємо вашого свідомого, безпомилкового рішення - #я_обираю_ТНПУ!

А ви з нами?

ТНПУ єднає Україну!

З майбутніми винахідниками

Слава чемпіонам!

Святкуємо з нагородами!

Наша гордість - випускники ТНПУ

ТНПУ  цінує довіру держави і кожного з вас.
Стати членом нашої дружної студентської спільноти перспективно і почесно!