Ректор ТНПУ - спікер діалогового майданчику "Про якість освіти у часі війни: розставляємо акценти"
Ректор ТНПУ - спікер діалогового майданчику

"Про якість освіти у часі війни:

розставляємо акценти"

1 червня 2022 року Управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області ініціювало проведення діалогового майданчику "Про якість освіти у часі війни: розставляємо акценти".

Захід проходив за участі керівників місцевих органів управління освітою, центрів професійного розвитку, закладів ЗЗСО, представників Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, освітніх експертів тощо.
Детальніше - у програмі заходу

Один із спікер - ректор ТНПУ професор Богдан Буяк з доповіддю на тему "Зміна ролі вчителя і парадигми наставництва в умовах воєнного стану та післявоєнного часу".

Пресслужба ТНПУ