Ректор ТНПУ - спікер вебінару «Розмови про Україну під час війни»
Ректор ТНПУ - спікер вебінару
«Розмови про Україну під час війни»

2 червня 2022 року ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка професор Богдан Буяк взяв участь у вебінарі, яку організовує команда представника Управління якістю освіти та Студентського уряду Варшавської школи економіки, а контент-партнер – Польський фонд ректорів.

У заході брали участь керівники всіх варшавських університетів. За пропозицією ректора Варшавської школи економіки професора Пьотра Ваховяка, започаткували додаткові зустрічі, які стали форумом для обміну інформацією та передовим досвідом щодо всебічної допомоги, яку польські університети (та інші організації, пов’язані з вищою освітою) надають та хотіли б надати університетам, студентам, докторантам та українським вченим в Польщі під час війни. Ці додаткові вебінари назвали: «Розмови про Україну під час війни».

Ректор ТНПУ виступив із актуальною в даний період темою: «Відомості про функціонування українських університетів під час війни: навчання, комплектування, фінансування».

Пресслужба ТНПУ