На плановому засіданні ректорату ТНПУ обговорили питання щодо працевлаштування випускників університету

На плановому засіданні ректорату ТНПУ

обговорили питання працевлаштування

випускників університету

3 червня 2022 року під головуванням ректора університету професора Богдана Буяка відбулось планове засідання ректорату ТНПУ. "Про сприяння у працевлаштуванні випускників університету" інформував керівник центру забезпечення якості освіти професор Микола Москалюк.

Ректор ТНПУ проф.Богдан Буяк
Ректор ТНПУ професор Богдан Буяк

Варто відзначити, що ТНПУ у 2022 році, за результатами рейтингу, який проводила команда Міністерства освіти і науки України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України та Пенсійним фондом України,посідає  перше місце в краї серед усіх закладів вищої освіти МОН України за працевлаштуванням випускників!

Микола Миколайович відзначив, що центр забезпечення якості освіти працює в постійній взаємодії з роботодавцями та випускниками і усі вакансії, які вдається отримати від роботодавців, поширюються  через деканати, сайт, соціальні мережі університету тощо.

Керівник центру забезпечення якості освіти професор Микола Москалюк

Проводяться систематичні зустрічі зі студентами випускних курсів з питань працевлаштування, роз’яснюються особливості отримання одноразової адресної грошової допомоги, проводяться анкетування тощо.

Дуальна форма здобуття освіти, з кожним роком удосконалюється і з кожним роком все більше студентів навчається за цією формою. Центр забезпечення якості освіти провів моніторингове дослідження щодо вивчення думки студентів, як їм вдається поєднувати навчання з працевлаштуванням.

Всі результати анкетувань узагальнюються і публікуються у щорічнику «Результати моніторингового дослідження».

Ще одним важливим аспектом є збір документів на одноразову адресну грошову допомогу. Микола Миколайович зауважив, що право отримати ці кошти мають випускники, які навчалися на денній державній формі та працевлаштувалися у загальноосвітні чи професійно-технічні заклади освіти на педагогічні посади і відпрацюють упродовж трьох років.
Попереднього року 51 випускник отримав адресну грошову допомогу, хоча кількість не велика, однак це найкращий показник в Україні.

Окрім цього питання, на засіданні ректорату були обговорені і інші робочі питання. Працюємо задля перемоги!

Пресслужба ТНПУ