ТНПУ вітає Логвись Ольгу Ярославівну з успішним захистом дисертації  (ФОТО)

ТНПУ вітає

Логвись Ольгу Ярославівну

з успішним захистом дисертації

27 березня 2024 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.044  (https://tnpu.edu.ua/naukova-robota/razova-spets-al-zovana-vchena-rada-df-58-053-044.php).
   Члени разової спеціалізованої ради

На порядку денному – захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 053 «Психологія».

Назва дисертаційної роботи: «Психологічні чинники розвитку лідерських якостей майбутніх педагогів у процесі професійної підготовки».

Науковий керівник:

Радчук Галина Кіндратівна – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології розвитку та консультування Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Доктор філософії Логвись О. Я. з науковим керівником Радчук Г. К.

Доктор філософії Логвись О.Я. з науковим керівником Радчук Г.К.

Голова разової спеціалізованої вченої ради:

Шпак Марія Мирославівна – доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології розвитку та консультування Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Офіційні опоненти:

Кузікова Світлана Борисівна – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Міляєва Валерія Робертівна – доктор психологічних наук, професор, провідний науковий співробітник ННЦ розвитку персоналу та лідерства Київського університету імені Бориса Грінченка.

Жигайло Наталія Ігорівна – доктор психологічних наук, професор, професор кафедри теорії та історії політичної науки Львівського національного університету імені Івана Франка.

Рецензент:

Адамська Зоряна Михайлівна – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології розвитку та консультування Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 58.053.044.

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 58.053.044

Логвись О. Я - доктор філософії з галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки зі спеціальності 053 Психологія

Фото на пам'ять

Ознайомитися з онлайн-трансляцією захисту можна на ютубі ТНПУ. ( https://www.youtube.com/live/VqUHpDMIl-o?si=iZj8ew1Z8ikTmPu8 )