21 листопада

 День Гідності та Свободи


в ТНПУ

Цей день було започатковано у 2014 році з нагоди початку двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

День Гідності та Свободи є "наступником" Дня Свободи, адже 22 листопада українці з 2005 по 2011 рік відзначали події Помаранчевої революції. Це свято скасував президент-утікач Віктор Янукович, але Майдан знову нагадав про себе 21 листопада 2013 року.

На головну площу Києва на знак протесту проти рішень уряду вийшли люди, щоб не дозволити існуючій на той час владі припинити євроінтеграційний курс України. Народ виявив волю до незалежности, до європейського розвитку. Свідомо і рішуче стояли на захист прав наших громадян і національних інтересів нашої країни молодь. 
Студенти особливо гостро виступали проти злочинного режиму В.Януковича.  

Події розгорталися стрімко і драматично – від мирних зібрань студентства до масових мітингів, палаючих шин, «коктейлів Молотова» і бруківки, що стала зброєю в руках протестувальників. Усі міста і села України демонстрували підтримку – творцям  новітньої українській історії. Доставляли одяг, готували їжу, підставляли плече. 

Активними учасниками яких були викладачі і студенти ТНПУ.  Юнаки і дівчата вийшли з аудиторій, де були студентами – і стали Громадянами.

Під українським правором - до свободи!

ТНПУ за європейський курс  Прямуємо на Театральний майдан


студенти проти злочинного режиму

106 убитих і понад 2 тис. поранених - такою була ціна 3-х місяців Євромайдану.

Так - вже вкотре в історії – показав свою міць та єдність Український народ.Обраний українським народом шлях важкий, але незворотний. Події, які почалися біля монументу Незалежності ввечері 21 листопада 2013 року, тривають і досі.
Анексований Крим і війна на Донбасі – ці рани досі ятрять не лише на карті сьогоднішньої України - вони залишуться у долях людей.

Бо свобода – не те, що нам можуть дати. Свобода – це те, чого ніхто не може в нас забрати!

Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси