Увага!
Ця сторінка перебуває на стадії оновлення,
просимо вибачення за незручності


Мистецькі колективи ТНПУ ім.В.Гнатюка 


Хорова капела «Освіта»Хорова капела «Освіта»
Естрадна студія

 Студентський мішаний хор

Керівник Яценко Галина - асистент кафедрикафедри музикознавства та методики музичного мистецтва.

Хор бере участь у культурно-мистецьких програмах університету, зведених концертах у Палаці культури «Березіль», філармонії, драматичному театрі,  обласних та всеукраїнських  фестивалях хорового мистецтва, виступає на різних концертних майданчиках з сольними концертними програмами,  щорічно готує екзаменаційні твори з диригування хором для випускників.

Хор – лауреат (друга премія ) II Всеукраїнського фестивалю- конкурсу хорового мистецтва, присвяченого 20-річчю  незалежності України, є постійним учасником Міжнародного фестивалю духовного співу «Кременецькі хорові вечори» (Кременець, 2008, 2009, 2010 рр.), Дипломант Міжнародного фестивалю хорового співу у м. Гарволін (Польща, 2008 р.).

Естрадний оркестр 

Керівник Лещук Назарій Романович – асистент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва.

Оркестр бере участь у різноманітних культурно-мистецьких програмах інституту мистецтв та університету, звітних концертах , є постійним учасником  Всеукраїнського фестивалю-конкурсу 

кобзарського мистецтва «Срібні струни» імені Зіновія Штокалка.

Участь студентів в оркестрі сприяє вихованню висококваліфікованих фахівців, які плідно працюють з шкільними інструментальними колективами.

Почесне звання  «Народний колектив» присвоєно 2011 року.

 


Оркестр духових інструментів

Керівник Кушнірик Мирослав Мар’янович – асистент кафедри кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва.

Оркестр бере участь у різноманітних культурно-мистецьких програмах інституту мистецтв та університету, звітних концертах,  концертах, присвячених Дню університету, виступає з сольними програмами.

За період свого існування колектив оволодів різними стильовими напрямами духової музики.

Ансамбль сопілкарів

Керівник Євгенієва Марія Василівна – асистент кафедри кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва.

Ансамбль бере участь у різноманітних культурно-мистецьких програмах інституту мистецтв, виступає з  програмами у загальноосвітніх школах, пропагуючи самобутнє народно-інструментальне мистецтво України.


 

Камерний інструментальний ансамбль

Керівник Михайлюк Оксана Олексіївна – асистент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва.

Ансамбль бере участь у різноманітних культурно-мистецьких програмах інституту мистецтв та університету. виступає з програмами у загальноосвітніх школах, пропагуючи класичну і сучасну камерно-інструментальну музику зарубіжних та вітчизняних композиторів.

 Інструментальний ансамбль «Діксиленд»

Плахцінський Маркіян

 – заслужений працівник культури України, доцент кафедри
музикознавства та методики музичного мистецтва

Інструментальний ансамбль «Діксиленд» – утворений у 1999 році. Лауреат Міжнародного музичного фестивалю «Срібні струни» (2000р.). Переможець конкурсу-звіту закладів освіти Тернопільщини, присвячених 60-річчю УПА (2002р.). Колектив брав участь у творчому звіті-концерті майстрів мистецтв та аматорських колективів області У Національному палаці «Україна» (Київ, 2000р.), гастролював у Південній Кореї, Німеччині, Польщі. Солісти-вокалісти: магістр мистецтв Н.Овод (Звір), Заслужений артист України Б.Репка.

Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси