Кушнірик Мирослав Мар’янович
Мирослав Мар’янович Кушнірик

Асистент кафедри музикознавства
та методики музичного мистецтва

Народився 01.05.1958 року в селі Шульганівка Чортківського району Тернопільської області. Навчався в Чортківській державній музичній школі по класу валторни (клас викладача Й.В. Цьомко), яку закінчив в 1975 році. У цьому ж році зарахований до Тернопільського музичного училища ім. С.Крушельницької, до класу валторни (клас викладача Б.Ф.Процак), яке закінчив в 1981 році з відзнакою. У цьому ж році вступив до Одеської державної консерваторії ім. А.В.Нежданової (клас викладача В.І.Бондарчука).

З вересня 1985 року, після закінчення Одеської державної консерваторії ім.А.В.Нежданової, працює на посаді викладача, а згодом викладача-методиста, Тернопільського мистецького фахового коледжу ім. С.Крушельницької.

Неодноразово організував і провів “Форуми валторністів” та Міжнародні конкурси для молодих виконавців на валторні ім. М.Старовецького в місті Тернопіль.

З вересня 2010 року працює асистентом кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В.Гнатюка. Студенти класу М.М.Кушнірика приймають активну участь в усіх мистецьких заходах факультету та університету.