Тобілевич Галина Миколаївна


Тобілевич Г. М.Доцент кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання

Л
андшафтний архітектор

Засновник та президент громадської організації «Тернопільська регіональна асоціація ландшафтних підприємців»


E-mail: levych28@gmail.com

Профілі
ORCID 
Google Scholar
Publons        

Народилася в м. Перемишляни Львівської області. Закінчила Львівський лісотехнічний інститут, факультет садово-паркового будівництва (нині Національний лісотехнічний університет). З 2008 р. засновник та Президент громадської організації «Тернопільська регіональна асоціація ландшафтних підприємців».

У 2015 захистила кандидатську дисертацію на тему: «Декоративна пластика в сучасному архітектурно-просторовому середовищі (вітчизняний та зарубіжний досвід другої половини XX початку XXI століття)», здобувши звання кандидата мистецтвознавства.

Науково-професійна діяльність: як ландшафтний архітектор,  запроектувала значну кількість об’єктів садово-паркової архітектури, беручи активну участь у розробці проектів озеленення міста Тернопіль.

Як викладач, активно працює зі студентами напряму Дизайн. Галина Миколаївна брала участь у оновленні знакових місць Тернополя, зокрема у 2019 р. була співавтором дизайн-проектів реконструкції та озеленення фонтану «Кульбаба», вулиці Чорновола та скверів по вул. Л. Українки і Миру.


Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua
Офіційна скринька
Email: info@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси