Керівництво

 

Огнистий Андрій Володимирович

Декан факультету фізичного виховання:

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту,доцент, відмінник освіти України,Майстер спорту України

Огнистий Андрій Володимирович

 

Біографія

Закінчив Тернопільський державний педагогічний інститут (1992 р.) факультет фізичного виховання, вчитель фізичної культури.

Аспірантура Тернопільського державного педагогічного університету (1998 р.). захисти дисертацію «Підготовка і відбір старшокласників до навчання на факультеті фізичного виховання».

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту (1999 р.), доцент кафедри фізичного виховання (2001 р.).

Асистент кафедри теорії і методики фізичного виховання (1992 р.) – викладач гімнастики.

Асистент кафедри гімнастики і спортивних ігор (1993-1995 рр.) – викладач гімнастики.

Аспірант кафедри теорії і методики фізичного виховання (1995-1998 рр.).

Асистент кафедри гімнастики і спортивних ігор (1998-2000 рр.). 2000 р. і по даний час – завідувач кафедри фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.

Здійснює викладання навчальних дисциплін: фізичне виховання, методика фізичного виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, методика викладання фізичного виховання у вищих навчальних закладах, оздоровчий фітнес і рекреація, організація і методика оздоровчої фізичної культури, основи гри у бадмінтон, професійно-прикладна фізична підготовка».


Сфера наукових інтересів - підготовка вчителя-предметника до роботи з фізичного виховання учнів, сучасні фізкультурно-оздоровчі системи, гімнастична термінологія, теорія і методика навчання у бадмінтоні.


Здійснює керівництво магістрантами, аспірантами та науково-дослідною темою «Теорія і практика підготовки учителів до роботи з фізичного виховання» Номер державної реєстрації НДР: 0113U005924. 

Власюк Роман АнатолійовичЗаступник декана факультету з навчальної роботи:

Асистент кафедри теоретичних основі методики фізичного виховання ТНПУВласюк Роман Анатолійович

 

Біографія

У 1998 році поступив на факультет фізичного виховання Тернопільського державного педагогічного інституту ім. В. Гнатюка, який закінчив у 2003 році здобувши кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача фізичного виховання і спорту.Свою трудову діяльність розпочав у 2001 році вчителем фізичної культури Тернопільської СЗШ І – ІІІ ступенів №11, де пропрацював до 2004 року. Паралельно з 2003 року працював асистентом кафедри гімнастики і спортивних ігор. У 2012 році вступив до аспірантури Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. На даний час викладач кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання.Автор понад 30 наукових та навчально-методичних праць, серед яких: два посібника з гімнастики у співавторстві, методичні рекомендації з гімнастики, навчально-методичні комплекси у формі зошита для студентів 1-2 курсів, словник термінів, електронний посібники з гімнастики і інш. доробки.Викладає навчальну дисципліни: “Гімнастика та методика її навчання”.Сфера  наукових  інтересівПрофесійна підготовка майбутнього вчителя фізичної культури.Стажування У 2017 році проходив стажування у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси