Керівництво

 

Огнистий Андрій Володимирович

Декан факультету фізичного виховання:

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту,доцент, відмінник освіти України,Майстер спорту України

Огнистий Андрій Володимирович

 

Біографія

Закінчив Тернопільський державний педагогічний інститут (1992 р.) факультет фізичного виховання, вчитель фізичної культури.

Аспірантура Тернопільського державного педагогічного університету (1998 р.). захисти дисертацію «Підготовка і відбір старшокласників до навчання на факультеті фізичного виховання».

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту (1999 р.), доцент кафедри фізичного виховання (2001 р.).

Асистент кафедри теорії і методики фізичного виховання (1992 р.) – викладач гімнастики.

Асистент кафедри гімнастики і спортивних ігор (1993-1995 рр.) – викладач гімнастики.

Аспірант кафедри теорії і методики фізичного виховання (1995-1998 рр.).

Асистент кафедри гімнастики і спортивних ігор (1998-2000 рр.). 2000 р. і по даний час – завідувач кафедри фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.

Здійснює викладання навчальних дисциплін: фізичне виховання, методика фізичного виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, методика викладання фізичного виховання у вищих навчальних закладах, оздоровчий фітнес і рекреація, організація і методика оздоровчої фізичної культури, основи гри у бадмінтон, професійно-прикладна фізична підготовка».


Сфера наукових інтересів - підготовка вчителя-предметника до роботи з фізичного виховання учнів, сучасні фізкультурно-оздоровчі системи, гімнастична термінологія, теорія і методика навчання у бадмінтоні.


Здійснює керівництво магістрантами, аспірантами та науково-дослідною темою «Теорія і практика підготовки учителів до роботи з фізичного виховання» Номер державної реєстрації НДР: 0113U005924. 

Боднар Ярослав Богданович  Заступник декана факультету з навчальної роботи:

кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент

Боднар Ярослав Богданович

 

Біографія

Народився 26 травня 1958 року в селі Підкамінь Рогатинського району, що на Івано-Франківщині. Загальноосвітню школу закінчив в 1975 році ( СШ№ 1 м. Жидачева Львівської області).

Першу спеціальність ( оператор хіміко-технологічних процесів ) здобув в Києві, де працював на виробничому об`єднанні  ''Хімволокно’’. Відслужив строкову військову службу в Десні.

З 1979 по 1983 роки навчався на факультеті фізичного виховання Тернопільського державного педагогічного інституту ім. Я.Галана.

Працював тренером  з футболу Чортківської дитячо-юнацької спортивної школи, протягом 15 років очолював відділ з питань фізичної культури і спорту Чортківської районної державної адміністрації.

В університеті з 1998 року- аспірант, ассистент, доцент. Сфера  наукових інтересів- теоретико-методичні засади фізичного виховання молоді галицького краю, постаті тіловиховання.

Захоплення- футбол: в минулому –арбітр професіональної футбольної ліги України, нині-інспектор федерації футболу України.

 


Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси