Корнієнко Сергій Миколайович

корн

Кандидат педагогічних наук, доцент,

майстер спорту України з греко-римської боротьби
е-mail: kornienko@tnpu.edu.uaПрофілі
ORCID 
WebOfScience

GoogleScholarБіографія
Народився 29 червня 1973 році у м.Тернополі.


В 1994 році закінчив факультет фізичного виховання Тернопільського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Фізична культура».

В цьому ж році розпочав свою
трудову діяльність і був прийнятий на посаду тренера-викладача Тернопільської ДЮСШ № 1. В 1997 році прийнятий на посаду тренер-викладач з греко-римської боротьби Тернопільської СДЮСШОР «Спартак».

З 1998 року працював асистентом кафедри фізичного виховання Тернопільського державного педагогічного університету.


З 1998 по 2001 рік навчання в аспірантурі при кафедрі фізичного виховання.У 2001 році закінчив аспірантуру і успішно захистив дисертацію на тему: «Педагогічні основи фізичного виховання молодших школярів у системі «Родина – школа» за спеціальністю 13.00.07 – теорія і методика виховання.


В 2005 році присвоєно вчене звання доцента кафедри фізичного виховання.


З 2006 по 2013 рік доцент кафедри гімнастики і спортивних ігор Тернопільського національного педагогічного університету.


З 2013 року (в зв’язку з реорганізацією кафедри гімнастики і спортивних ігор) переведений на посаду доцента кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту.


Корнієнко С.М. учасник всеукраїнських та міжнародних наукових конференцій.


Автор понад 60 наукових та навчально-методичних праць, серед яких: 3 авторські навчально-методичні посібники з грифом міністерства освіти і науки України.Викладає навчальні дисципліни:

«Рухливі ігри», «Літній табірний збір», «Гирьовий спорт», «Боротьба та методика її викладання», «Оздоровчі види єдиноборств», «Основи самозахисту», «Легка атлетика», «Теорія і методика викладання атлетизму», «Теорія і методика викладання обраного виду спорту», «Теорія і методика викладання лижного спорту», «Туризм», «Спортивно-педагогічне удосконалення з греко-римської боротьби», «Спортивно-педагогічне удосконалення з гирьового спорту». Здійснює керівництво тренерською практикою, а також наукове керівництво підготовкою курсових, дипломних і магістерських робіт.Підготував майстра спорту України з греко-римської боротьби, а також майстра спорту (чемпіона Європи 2016 року) з гирьового спорту.

Під його керівництвом збірна команда університету з греко-римської боротьби неодноразово перемагала у чемпіонаті області та була призером ( III місце VII літньої Універсіади України 2005 року) всеукраїнських змагань серед студентських команд.Продовжує активно займатись боротьбою та силовими видами спорту, виступає на змаганнях, а також обслуговує змагання в якості судді національної категорії з боротьби та гирьового спорту.Відзнаки
Корнієнко С.М. нагороджений грамотою управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА (2011), грамотою Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (2011), за сумлінну багаторічну працю і високий професіоналізм оголошено подяку із записом в трудову книжку (2012), почесною грамотою міністерства освіти і науки України (2017). 
Корнієнко С.М. майстер спорту України з греко-римської боротьби (2002).Сфера наукових інтересів

Фізичне виховання молодших школярів у системі «Родина – школа»,теорія і методика спортивного тренування в атлетичних видах спорту.


Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua
Офіційна скринька
Email: info@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси