Ладика Петро Ігорович

Ладика П.І..jpg
Доцент, кандидат наук з фізичного виховання і спортуДоцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту

Завідувач к
афедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту 

       
e-mail: ladyka.petro@gmail.com 


Профіль Google Scholar     

               Research Gate    

               Publons     

               ORCID     

               Scopus


Біографія

Народився 8 грудня 1980 року у м. Тернопіль.

У 1986 році розпочав навчання середній загальноосвітній школі №2 у смт. Млинів Рівненської області.

З 1988 по 1994 рік навчався у середній загальноосвітній школі № 142 м. Харків.

У 1998 році закінчив середню загальноосвітню школу I-III ступенів № 24 у м. Тернополі.

У тому ж році поступив в Тернопільський державний педагогічний університет ім. В. Гнатюка на факультет фізичного виховання.

У 2002 році з відзнакою закінчив факультет фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізичне виховання» та здобув кваліфікацію вчителя фізичної культури і валеології, організатора туристичної роботи.

У цьому ж році поступив у магістратуру на факультеті фізичного виховання ТНПУ ім. В.Гнатюка.

З 2002 по 2003 рік працював вчителем фізичної культури у педагогічному ліцеї при ТНПУ ім. В. Гнатюка.


У 2003 році з відзнакою закінчив магістратуру факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізичне виховання» та здобув кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача фізичного виховання і спорту.


З 2003 до 2006 року навчався в аспірантурі на факультеті фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка.


У листопаді 2007 року захистив дисертацію за темою «Координаційні здібності як передумова технічної підготовки веслувальників-початківців» на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання і спорту за спеціальністю олімпійський і професійний спорт.


У січні 2008 року присуджено науковий ступінь кандидата наук з фізичного виховання і спорту за спеціальністю олімпійський і професійний спорт.


У 2012 році присвоєно вчене звання доцента кафедри теорії і методики олімпійського спорту.


Здійснює викладання навчальних дисциплін: методика спортивно-масової роботи, легка атлетика і методика її викладання, лижний спорт і методика його викладання, «спорт для всіх» у системі фізичного виховання, pr-технології у спорті,


Має понад 40 науково-методичних публікацій серед яких посібники, методичні рекомендації, статті у фахових видання.


Відзнаки
Майстер спорту України з веслування на байдарках і каноє 2001 р.


Сфера наукових інтересів

У сферу наукових інтересів входять особливості підготовки спортсменів у різних видах спорту, оптимізація процесу підготовки спортсменів, застосування новітніх технологій у навчальному та тренувальному процесі, застосування новітніх технологій при викладанні спортивно-педагогічних дисциплін, вдосконалення системи професійно-педагогічної підготовки студентів в галузі фізичного виховання і спорту.Основні публікації

  1. Лижний спорт. Навчальний посібник. Тернопіль:ТНПУ, 2010.- 130 с. (Ладика П.І., Іваськів С.М.)

  2. Дистанційне навчання в системі підготовки фахівців з фізичної культури і спорту. Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія № 15. «Науково-педагогічні проблеми фізичної культури / Фізична культура і спорт». Зб. наукових праць / За ред. Г.М. Арзютова. – К.: Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2015. – Випуск 5 К (61) 15. – С. 270-273.

  3. Управління в системі масового спорту. Часопис: серія 15 "Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт)" зб. наукових праць/За ред О. В. Тимошенка.-К: Вид-во НПУ ім. Н.П. Драгоманова, 2016.- Випуск 8, 47-50с.

  4. Напрямки застосування інформаційних технологій  у навчаль -тренувальному процесі легкоатлетів. Сучасна гуманітаристик : збірник матеріал V Міжнародної науково-практичної конференції, Переяслав-Хмельницький. 2017,  Вип 4. с 39-42


Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua
Офіційна скринька
Email: info@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси