Ангелюк Ірина Олександрівна


Кандидат педагогічних наук

Викладач кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання


mail:
 
sereda@tnpu.edu.ua
 iraseredylja85@gmail.com 


Профілі
 Google Scholar 
 ORCID 

ResearcherID

Народилася 11.09.1985 р. у місті Тернополі. У 2002 році закінчила Тернопільський педагогічний ліцей при ТНПУ ім. В. Гнатюка.

У 2002 році вступила у Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка на факультет фізичного виховання, який у 2007 році закінчила з відзнакою. Отримала  повну  вищу  освіту  за  спеціальністю  «Педагогіка  і  методика  середньої  освіти.  Фізичне  виховання»  та  здобула  кваліфікацію  магістра  педагогічної  освіти,  викладача  фізичного  виховання  і  спорту.

Розпочала  трудову  діяльність  із  жовтня  2005  р.  в  Тернопільській класичній гімназії  на  посаді  керівника гуртка з аеробіки.  З  липня 2007р., після закінчення вузу, працювала спершу тренером-викладачем із легкої атлетики, а згодом інструктором-методистом у Тернопільській обласній ДЮСШ «Колос». З  15  листопада  цього ж  року  була  зарахована  в  очну  аспірантуру  Тернопільського  національного  педагогічного  університету  ім В. Гнатюка.


З 2007 по 2011 р. навчалася в аспірантурі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка за  спеціальністю  –  13.00.07  – теорія  і  методика  виховання. У 2011 році успішно захистила дисертацію на тему «Розвиток творчих здібностей учнів молодшого шкільного віку в процесі фізичного виховання» та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук.

Власні спортивні досягнення – І розряд із легкої атлетики.

Щорічно бере участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях, публікуєстатті в українських виданнях та за кордоном.


Відзнаки

Організовує різноманітні змагання у ТНПУ серед студентів, проводить майстер-класи з оздоровчих видів фітнесу для вчителів, заняття з аквааеробіки для різних груп населення. За активну діяльність нагороджена грамотами ТНПУ.Стажування 

У 2018 році пройшла стажування у Польщі. Отримала сертифікат «The innovative Methods and Technologies of Teaching: The Newest in the European Educational Practice» (Physical Education and Sports) та досвід участі у закордонних конференціях та тренінгах.


Сфера наукових інтересів

Фізичне виховання студентів, оздоровчий фітнес, професійно-прикладна фізична підготовка студентів, аквааеробіка.


Основні публікації 

Є автором понад 40 науково-методичних публікацій, серед яких:

- зошит «У країні Фізкультурії» для учнів початкової школи (2011 р.)
-«Зошит для самостійних завдань із фізичного виховання» для студентів (з 2013 і надалі щорічно),

Автор методичних посібників для вчителів і студентів:

-  «Розвиток творчих здібностей учнів молодшого шкільного віку в процесі фізичного виховання» (2011 р.);
- «Методичні рекомендації для організації та здійснення ППФП студентів географічного факультету на заняттях із фізичного виховання та в процесі самостійних занять» (електронний варіант, 2013 р.);
- «Методичні рекомендації для організації та проведення самостійних занять із оздоровчої аеробіки» (2016 р.).

Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси