Разова спеціалізована вчена рада ДФ 58.053.039

Створена відповідно до наказу вченої ради Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка № 318 від 24 жовтня 2023 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Діди Галини Анатоліївни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» зі спеціальності 015 «Професійна освіта».

Дата захисту: 11 грудня 2023 р. об 11:00, 24 аудиторія (головний корпус).

Онлайн-трансляція захисту буде проводитись на офіційному ютуб каналі університету.

Науковий керівник:
Калаур Світлана Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Голова разової спеціалізованої вченої ради:
Гевко Ігор Васильович – доктор педагогічних наук, професор, проректор з навчально-методичної роботи Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Опоненти:
Мельничук Ірина Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського.
Волошенко Марина Олександрівна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри психології та соціальної роботи Національного університету «Одеська політехніка».

Рецензенти:
Горбатюк Роман Михайлович – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри машинознавства та транспорту Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
Генсерук Галина Романівна – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інформатики та методики її навчання Тернопільського національного педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.