Актуальні пропозиції для молодих науковцівЩорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта

Нагадуємо, що триває приймання заявок для участі в черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта Fulbright Visiting Scholar Program 2022-2023.
Fulbright Visiting Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. 
Кваліфікаційні вимоги. У конкурсі можуть брати участь:
· кандидати наук, доктори філософії/доктори мистецтва, доктори наук;
· дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), з досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років, з наявними публікаціями (статті, монографії або ж розділи в монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) наукових фахових виданнях;
· діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі – з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом роботи не менше семи років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи в монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.
Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни. 
Реченець подання заявок – 15 жовтня 2021.

Деталі тутЗапрошення на програму GIST Innovates Ukraine


Програма "Глобальні інновації через науку та технології"" (GIST) - глобальний інноваційний проект науково-технічних ініціатив, створений з метою забезпечення інноваторів відповідними тренінгами, надання менторської підтримки та додаткових ресурсів, необхідних для виведення на ринок результатів лабораторних досліджень. Програма GIST реалізується за підтримки Бюро з питань океанів і міжнародної політики у сфері екології та науки Державного департаменту США й уже здійснювалася в деяких країнах, недостатньо представлених на світовому ринку наукоємних розробок, зокрема, у Північній Македонії, Киргистані та інших.
Протягом десяти тижнів представники наукової спільноти та бізнесу матимуть змогу отримати доступ до інформаційних ресурсів і менторської підтримки для розвитку стартап ініціатив. Реєстрація на програму триватиме з 15 березня до 1 травня 2021 р. 
Додаємо відповідного листа.

Запрошення на інформаційний день Програми «Горизонт Європа»


Рамкова програма Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» (2021-2027) - це найбільша програма ЄС з фінансування науки та інновацій із загальним бюджетом понад 90 мільярдів євро. Участь у програмі «Горизонт Європа» дозволяє використовувати європейські інструменти конкурсного фінансування та надання грантової підтримки; забезпечує умови для проведення спільних досліджень з країнами-членами ЄС; надає доступ до дослідницької інфраструктури країн-членів ЄС та сприяє розбудові матеріально-технічної бази в України.
21 квітня 2021 о 11.00 - 13.30 (за київським часом) Європейська Комісія проводить інформаційний захід «Як підготувати успішну проектну пропозицію у рамках програми «Горизонт Європа».
Додаємо відповідного листа 


Премії Верховної Ради України для молодих учених


Міністерство освіти і науки України оголосило прийом документів щодо здобуття Премій Верховної Ради України (їх кількість до 30). Розмір однієї складає близько 115 тис грн. Відповідно Бюджетного кодексу вона не оподатковується. Додаємо відповідного листа.

Просимо звернути увагу, що рішенням парламентського комітету науки і освіти від 27 лютого 2019 року схвалено відповідну Інструкцію з оформлення та подання документів на Премію. Вона доступна за посиланням: https://files.nas.gov.ua/text/YoungMessage/VRU/Instr_Prem_2021.pdf


Іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук


З метою організації участі молодих учених НАН України в конкурсі на на здобуття зазаначених Стипендій приймає до 30 квітня 2021 року документи до на здобуття іменної стипендії Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук. Документи подати до Комісії по роботі з науковою молоддю НАН України. Додаємо відповідного листа.
Інструкція про порядок оформлення документів доступна за посиланням https://files.nas.gov.ua/text/YoungMessage/VRU/Instr_Styp_2021.pdf


Програми міжнародної академічної мобільності за підтримки польської національної агенції академічних обмінів


Польська національна агенція академічних обмінів NAWA Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej #NAWA, яка була утворена в 2017 році, фінансує різні програми міжнародної академічної мобільності (як це робить DAADBritish Council#CampusFrance).

До 25 березня 2021 року відкритий конкурс на фінансування мобільності науковців з-за кордону, у тому числі з України, до польських закладів вищої освіти або наукових установ, - Програма ім.Улама. 

Метою Програми Улам є посилення інтернаціоналізації польських інститутів науки та вищої освіти. Програма дозволить як визнаним, так і перспективним науковцям, які мають принаймні докторський ступінь, відвідувати Польщу протягом 6 - 24 місяців з метою посилення наукового потенціалу польських організацій та участі в їх науковій діяльності, насамперед у дослідницьких проектах та дидактиці. Програма дозволить запросити вчених незалежно від їх віку з усього світу та представників усіх галузей науки, включаючи громадян Польщі, які постійно працюють за кордоном (вони можуть складати максимум 10% стипендіатів).

Деталі - тут https://nawa.gov.pl/…/s…/program-im-ulama/call-for-proposalsПрограми від Студій Східної Європи Варшавського університету

Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси