Міжнародна науково-практична конференція «Психологічнгі виміри розвитку сучасної освіти України в умовах євроінтеграції" з нагоди 20-річчя кафедри практичної психології ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Міжнародна науково-практична конференція
 «Психологічнгі виміри розвитку
 сучасної освіти України
в умовах євроінтеграції"
з нагоди 20-річчя кафедри
практичної психології
ТНПУ ім.В.Гнатюка

19-20 жовтня  кафедра практичної психології відсвяткувала 20-й ювілейний день народження! Святкування пройшло в рамках міжнародної науково-практичної конференції «Психологічнгі виміри розвитку сучасної освіти України в умовах євроінтеграції" у дружній та емоційно-насиченій атмосфері.

Два дні святкування були наповнені різноманітними подіями і промайнули, як одна мить. Розпочалося дійство святковою імпрезою, присвяченою 20-річчю кафедри, на якій було сказано багато теплих і ніжних слів на адресу нашого вузу, викладачів кафедри практичної психології та очільника кафедри Радчук Галини Кіндратівни. У документальному фільмі, створеному з нагоди ювілею, було бережно зібрано найважливіші та найдорожчі для нас світлини – наші здобутки та успіхи наших студентів.

Прийшли привітати рідну кафедру колеги, які працювали на кафедрі у минулі роки. Їх теплі спогади, щирі привітання і побажання зігріватимуть нас ще дуже довго.

З гостями конференції

Також були відзначені грамотами та подяками викладачі кафедри, колеги, які працювали на кафедрі у попередні роки та наші партнери, плідна співпраця з якими триває уже багато років.

Привітання - це завжди приємно

Пленарне засідання та секційні дискусії міжнародної науково-практичної конференції розпочав доктор філософських наук, професор, ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка Буяк Богдан Богданович. Також виступили провідні вітчизняні та іноземні науковці у царині психології: Г.К. Радчук, О.І. Власова, З.С. Карпенко, Н.І. Жигайло, М.В. Савчин, А.В. Фурман, а також Woźniak-Krakowian Agata та Sadowska Edyta й інші.

Під час пленарного засідання

На секційному засіданні

Святкового настрою та незабутніх вражень учасникам конференції додав чудовий концерт, організований викладачами та студентами інституту мистецтв, привітальні слова та прекрасні пісні відомої співачки Оксани Корзун. Рідну кафедру приїхав привітати наш випускник – фронтмен гурту "СКАЙ" Олег Собчук. Було дуже приємно і зворушливо!

Зірковий гість- Олег Собчук
Зірковий гість - Олег Собчук

Наступного дня учасники відвідали майстер-класи, проведені викладачами кафедри та нашими гостями. Особливі теплі спогади залишила незабутня поїздка у Марійський духовний центр с. Зарваниці.

Ми щиро вдячні нашим гостям, які приїхали з різних куточків України та з-за кордону, щоб розділити нашу радість!

Щиро дякуємо і нашим випускникам, колишнім працівникам, студентам, партнерам. Позитивні емоції, радість від приємних слів привітань, від спілкування з друзями, гордість за свій колектив були безмежними!

Дякуємо всім!

А більше світлин дивіться в
альбомі

Викладач кафедри практичної психології