Університет гостинно прийме здобувачів вищої освіти на програми академічної мобільності
Університет гостинно прийме здобувачів вищої освіти на програми академічної мобільності

Мальовниче місто Тернопіль славиться своїми давніми традиціями освітньої діяльності, зручне географічне розташування, значний відсоток населення з вищою осітою, близькість до Європейського Союзу створили усі передумови, для того аби в нашому місті освіта стала локомотивом розвитку усієї громади та регіону. Чотири заклади вищої освіти, десятки закладів фахової передвищої та професійно-технічної освіти, висококваліфікований науково-педагогічний потенціал створили позитивний імідж для Тернополя, який є справжньою студентською столицею України. Десятки тисяч студентів компактно проживають у Тернополі та здобувають вищу освіту за різноманітними спеціальностями та освітніми програмами. Саме тому Тернопільський національний педагогічний університет як лідер гуманітарної освіти, який займає ПЕРШЕ місце у консолідованому рейтингу гуманітарних, педагогічних та лінгвістичних закладів вищої освіти України готовий гостинно надавати освітні послуги студентам університетів, які знаходяться в зоні проведення бойових дій та інших ЗВО.

Університет запрошує здобувачів закладів вищої освіти із територій, на яких ведуться активні бойові дії, інших ЗВО на навчання за програмами академічної мобільності*
Внутрішньо переміщеним особам може бути надане місце в студентському гуртожитку за погодженням з місцевою військовою адміністрацією. Здобувачі пільгових категорій зможуть скористатись й іншими наданими їм правами відповідно до чинного законодавства.

Пропонується така дорожня карта (послідовність) організації навчання в ТНПУ за програмами академічної мобільності.

1. Реєстрація здобувача (за покликанням https://forms.gle/TXV2PP5KWpkqj8jZ6).

2. Укладання угоди між ТНПУ та ЗВО, що направляє на навчання за програмою академічної мобільності. Форма міжінституційної угоди на офіційному сайті ТНПУ (https://tnpu.edu.ua/naukova-robota/public%20information/Inter_instituional_agreement.docx ). 

3. Укладення програми академічної мобільності з кожним здобувачем (індивідуально плану навчання на період перебування в ТНПУ) із зазначенням компонентів освітньої програми (навчальних дисциплін, практик, курсових робіт) та їх обсягів тощо (форма за покликанням https://tnpu.edu.ua/naukova-robota/public%20information/Uhoda_pro_navch.docx ). 

Освітні програми та їх компоненти розміщені на офіційному сайті ТНПУ (https://tnpu.edu.ua/about/public_inform/akredytatsiia%20ta%20litsenzuvannia/osvitni_prohramy/osvitni-prohramy.php).

4. Зарахування здобувачів на навчання на період реалізації програми академічної мобільності до академічних груп (видається наказ ректора).

5. Надання здобувачам цілодобового доступу (паролю) до електронної системи ТНПУ – всіх електронних ресурсів навчального процесу, а також фонду наукової бібліотеки.

Заняття за програмами академічної мобільності проводитимуться за розкладами відповідних факультетів і академічних груп (https://info.elr.tnpu.edu.ua/).
__________________________________________
*У випадку, якщо здобувач захоче продовжити здобуття вищої освіти в університеті у повному обсязі освітньої програми і отримати диплом ТНПУ державного зразка, він може бути переведений до університету за встановленою процедурою. 

Усім учасникам програм академічної мобільності буде надано безкоштовний доступ до курсів Coursera.


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua
Офіційна скринька
Email: info@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси