Начальник відділу кадрів

Бзовська Уляна Михайлівна

1970 року народження. У 1992 році закінчила географічний факультет Тернопільського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Географія та біологія».З 1994 по 2014 рік працювала диспетчером факультету іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. З 2014 по 2016 рік – інженер першої категорії відділу кадрів.На посаді начальника відділу кадрів працює з 2016 року.

Завдання та обов'язки:

Загальне керівництво відділом. Планування роботи, розподіл і контроль за виконанням посадових обов`язків та доручень працівниками відділу.

Вивчення та впровадження досвіду кадрової роботи інших навчальних закладів.

Ознайомлення працівників відділу, керівників підрозділів зі змінами в законодавстві та іншими документами з кадрових питань.

Участь у розробленні та контролі за дотриманням штатного розпису.

Оформлення прийому, переміщення та звільнення з роботи працівників. Підготовка наказів по особовому складу. Контроль за веденням трудових книжок, особових справ, особових карток (П-2), штатного формуляру професорсько-викладацького складу  та іншої кадрової документації.

Взаємодія з підрозділами університету при розгляді кадрових питань конкурсними комісіями, кафедрами, вченими радами університету та факультетів.

Участь в оформленні спільно з керівниками підрозділів представлень до нагородження працівників урядовими  та відомчими нагородами.

Допомога підрозділам у зміцненні трудової дисципліни. Підготовка проектів наказів про накладання дисциплінарних стягнень.

Підготовка документів державної статистичної звітності, інформації на запити Міністерства освіти і науки України, органів освіти, інших державних установ з питань, що відносяться до компетенції відділу кадрів.

Засвідчення і видача працівникам довідок, копій трудових книжок, наказів та інших документів.

Діловодство відділу. Здача до архіву документів відповідно до номенклатури справ.

Збирання, обробка та захист персональних даних працівників університету.