Топорівська Ярослава Володимирівна

Ярослава Володимирівна Топорівська

Кандидат педагогічних наук

Доцент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва

Е-mail: toporivochka@gmail.com

Профілі
Researcher ID

Народилася у с. Котелеве Новоселицького району Чернівецької області.

У 1996–2000 рр. навчалася у Чернівецькому педагогічному училищі імені Осипа Маковея, по закінченню якого здобула кваліфікацію вчитель музики, музичний керівник.

У 2000–2003 рр. навчалася на педагогічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, по закінченню якого здобула кваліфікацію вчитель музики та українознавства.

У 2006–2007 рр. навчалася на факультеті педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, по закінченню якого здобула кваліфікацію магістр мистецтва.

З 2003–2006 рр. працювала музичним керівником ДНВК №21 м. Чернівці.

З 2006 р. концертмейстер, згодом асистент кафедри музикознавства, методики музичного виховання та акторської майстерності Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

З 2009 р. концертмейстер кафедри театрального мистецтва та асистент кафедри музикознавства, методики музичного виховання та вокально-хорових дисциплін Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

У 2010–2014 рр. навчалася в аспірантурі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

У 2014 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка на тему: «Підготовка майбутнього вчителя музики до використання комп’ютерних технологій у професійній діяльності».

З 2013 р. асистент, згодом викладач кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

З 2017 р. і до тепер доцент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Стажування

Вища лінгвістична школа (м. Ченстохова, Польща) – 15.04.16–15.07.16 рр.

Сфера наукових інтересів

Підготовка майбутніх фахівців, тенденції розвитку інформаційних технологій у музичному мистецтві, музична інформатика.

Відзнаки

Грамота університету за особливі заслуги у педагогічній діяльності (2017 р.).

Грамота управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток мистецької освіти, успіхи у підготовці висококваліфікованих фахівців (2018 р.).