Керівництво

 

Омельяненко Володимир Григорович

Декан факультету фізичного виховання:

кандидат педагогічних наук, доцент

Омельяненко Володимир Григорович

 

Біографія

Народився 15 січня 1964 р. У 1985 році закінчив (з відзнакою) факультет фізичного виховання Тернопільського державного педагогічного інституту ім.Я.Галана. За 32 роки роботи працював на посадах вчителя фізичної культури загальноосвітньої школи, асистента кафедри фізичного виховання.

У 1995 р. закінчив навчання в аспірантурі на кафедрі педагогічної майстерності Тернопільського державного педагогічного інституту ім.Я.Галана. У січні 1996 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Розвиток у старшокласників покликання до педагогічної спеціальності вчитель фізичної культури» за спеціальністю 13.00.04 – професійна педагогіка (Інститут педагогіки і психології професійної освіти АПН України, м. Київ).

З 1998 р. – доцент кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання. Читає курси фізіологія людини і спортивна фізіологія, керує педагогічною практикою. Завершує роботу над докторською дисертацією на тему «Теоретичні і методичні засади природничо-наукової підготовки майбутніх вчителів фізичної культури в умовах ступеневої освіти».

Одружений, має двох синів. 

Боднар Ярослав Богданович  Заступник декана факультету з навчальної роботи:

кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент

Боднар Ярослав Богданович

 

Біографія

Народився 26 травня 1958 року в селі Підкамінь Рогатинського району, що на Івано-Франківщині. Загальноосвітню школу закінчив в 1975 році ( СШ№ 1 м. Жидачева Львівської області).

Першу спеціальність ( оператор хіміко-технологічних процесів ) здобув в Києві, де працював на виробничому об`єднанні  ''Хімволокно’’. Відслужив строкову військову службу в Десні.

З 1979 по 1983 роки навчався на факультеті фізичного виховання Тернопільського державного педагогічного інституту ім. Я.Галана.

Працював тренером  з футболу Чортківської дитячо-юнацької спортивної школи, протягом 15 років очолював відділ з питань фізичної культури і спорту Чортківської районної державної адміністрації.

В університеті з 1998 року- аспірант, ассистент, доцент.Сфера  наукових інтересів- теоретико-методичні засади фізичного виховання молоді галицького краю, постаті тіловиховання.

Захоплення- футбол: в минулому –арбітр професіональної футбольної ліги України, нині-інспектор федерації футболу України.

 


Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси