Хома Олександр Віталійович

Асистент кафедри фізичного виховання та реабілітації

e-mail: oleksandr.khoma@tnpu.edu.ua

Профіль: Google Scholar
                ORCID

Народився в 1996 році у місті Тернополі. Закінчив Тернопільську загальноосвітню школу I-III ступенів № 24. Після чого вступив на навчання у Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка на факультет фізичного виховання — спеціальність «Середня освіта (Фізична культура)». Успішно завершивши бакалаврат, розпочав навчання на магістратурі у цьому ж університеті. У 2019 році з відзнакою закінчив магістратуру та розпочав роботу старшим лаборантом на кафедрі теорії і методики олімпійського та професійного спорту.

У 2020 році зарахований до аспірантури денної форми навчання в Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

З вересня 2021 року і до сьогодні асистент кафедри фізичного виховання та реабілітації ТНПУ.

Відзнаки

Грамота Верховної ради України, 2021 рік.

"Почесна відзнака" міського голови Тернополя, 2021 рік.

«Подяки» та «Грамоти» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, 2017, 2018, 2020, рік.

«Подяка» Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, 2022 рік.

Сфера наукових інтересів

Розробка системи оздоровчо-рекреаційних занять для людей похилого віку, Олімпійська освіта учнівської та студентської молоді.

Громадська діяльність

З 2014 року долучався до проведення фізкультурно-оздоровчих заходів у місті. Був волонтером на соціальних акціях.

У 2018 році спільно з Коваль Оленою став співорганізатором ініціативи «Життя Без меж» (рух в підтримку сімей, які виховують дітей з інвалідністю). Спільними силами було організовано ряд проєктів та заходів.

У 2019 році співорганізатор благодійного проєкту для слабозорих дітей «Історії тих, хто бачить серцем», казковий благодійний вечір «Різдвяні традиції».

У 2020 році співорганізатор «Благодійні Покатушки» в підтримку акції «Казковий автомобіль».

З 2021 року співзасновник та заступник голови громадської організації «Я ДОНОР», а також постійний донор крові.