Данік Надія Андріївна

Профілі

Досвід роботи

7 років
  • Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка (2016-2023) – асистент кафедри іноземних мов.

Освіта

• Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка (2011-2016), спеціальність «Мова і література (англійська)», присвоєно кваліфікацію «філолог, вчитель англійської та польської мов, зарубіжної літератури»
  • Тернопільський національний економічний університет, м. Тернопіль, спеціальність 011 – Науки про освіту. Здобувач наукового ступеня доктора філософії. Тема дисертаційного дослідження «Система методів навчання в польських гімназіях  Галичини 1900-1939 рр».
Наукові праці

1. Визначенння терміна «методи навчання» у сучасній педагогічній науці.
2. Методи навчання в польських гімназіях Галичини кінця ХІХ – початку ХХ століття.
3. Теоретичні аспекти методів навчання в польській педагогічній науці.
4. Formy, środki i metody wychowania moralno-religijnego młodzieży Galicji na początku XX wieku: aspekt historyko-pedagogiczny.
5. Навчання читання у школах Галичини міжвоєнного періоду ХХ століття.
6. Методи навчання в системі дидактичної культури Галичини початку ХХ століття.
7. Дидактика культури філософії Казимира Твардовського.
8. Дидактична культура викладачів і студентів медичних університетів в умовах війни.
9. Метод проєктів: етапи становлення і розвитку.
10. Методи навчання в дидактичній думці Польщі.
11. Знання як цінність у системі методів навчання ( на приклади дидактичної думки Польщі).
12. Методи навчання в дидактичній системі Г. Ровіда.
13. Підготовка інтелектуальної еліти в гімназіях Польщі: етапи становлення і розвиток.