Шмигер Галина Петрівна

Shmyger


Кандидат біологічних наук,


доцентe-mail: 
shmyger@fizmat.tnpu.edu.ua 


Профілі: 
 

     Google Scholar 

     ORCID

     ResearchGate 

     ResearchID  
     Scopus


Біографія
У 1986 році закінчила з відзнакою Тернопільський державний педагогічний інститут.

1989 – 1994 — асистент кафедри інформатики та методики її викладання Тернопільського державного педагогічного інституту. 

Навчалася в аспірантурі інституту біохімії ім.О.В Палладіна АН України (м. Київ), де успішно захистила кандидатську дисертацію і у 1990 р. здобула науковий ступінь кандидата біологічних наук за спеціальністю 03.00.04 – Біохімія. 

У грудні 1994 році отримала звання доцента кафедри інформатики та методики її викладання. 

Отримала диплом спеціаліста із відзнакою, закінчивши Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка і здобула кваліфікацію «Комп’ютерні науки та інформаційні технології, фахівець з інформаційних технологій».

З 1994 – по даний час — доцент кафедри інформатики та методики її викладання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Стажування:
Пройшла підвищення кваліфікації на кафедрі інформатики і обчислювальної техніки АН України Інституту кібернетики імені В.М.Глушкова по 160 годинній програмі курсу «Основи інформатики і обчислювальної техніки».

Сертифікований тренер, автор:

- магістерських тренінгових програм «Проектні технології в освіті з використанням ІКТ»,
- «Технології соціального проектування та соціальної інформатики»,
- освітнього стартапу «Зроби місто кращим»,
- курсів «ІКТ-компетентності сучасного учителя»,
- циклу навчань «Технологія дизайн-мислення. Простір розвитку особистості», «Інноваційні підходи до застосування ІКТ та компетентнісного навчання в умовах Нової української школи», «Професійна перепідготовка і навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід».


Сфера наукових інтересів:

Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес середніх та вищих навчальних закладів, електронні технології навчання, освітні інновації, освіта дорослих, створення освітнього середовища smart-університету, методика навчання інформатики в середніх та вищих навчальних закладах, формування професійних компетентностей учителя.


Основні публікації:

Автор та співавтор близько 70 наукових публікацій, навчальних та навчально-методичних посібників, підручника з грифом МОН України, 3 колективних закордонних монографій, 2 свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір, науково-методичних семінарів. Учасник міжнародних, всеукраїнських та регіональних науково-практичних конференцій.

Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua
Email: info@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси